Wiebes برنده مرحله افتتاحیه اولین تور دو فرانس زنان شد

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

لورنا ویبس از هلند انتظارات را برآورده کرد و در مرحله افتتاحیه تور دو فرانس زنان پیروز شد و اولین پیراهن زرد مسابقه رستاخیز در شانزلیزه را در روز یکشنبه به دست آورد.

دوچرخه‌سوار DSM، بازیکن مورد علاقه قبل از مرحله، زمان سرعت خود را به کمال رساند تا هموطنش ماریان ووس و لوته کوپکی بلژیکی ایتالیایی را که به ترتیب دوم و سوم شدند، شکست دهد.

برای اولین بار در 33 سال و پس از یک کمپین طولانی، برگزارکنندگان تور دو فرانس ASO به برترین زنان حرفه ای یک مسابقه رسمی چند مرحله ای اعطا کردند.

ویبی گفت: “این باورنکردنی است، دختران خستگی ناپذیر برای من کار کردند. این یک سرعت بسیار طولانی بود اما من منتظر آن بودم زیرا آماده می شدم تا ماریان ووس زودتر برود.”

“خیلی خوشحالم. ما تا الان فصل فوق العاده ای داشتیم. وقتی ماریان کنارم بود موفق شدم برای آخرین بار شتاب بگیرم.”

روز یکشنبه 81.7 کیلومتر در خیابان های پایتخت فرانسه با تصادف آلانا کاستریک بلژیکی همراه بود که پس از افتادن شدید روی کمرش با برانکارد وارد آمبولانس شد.

در مجموع، Wiebes با توجه به پاداش‌های زمانی، چهار ثانیه از Vos جلوتر است، و Kopecky در رتبه سوم قرار دارد، شش ثانیه از سرعت.

سواری روز یکشنبه اولین مرحله از هشت مرحله بود که در مجموع 1033 کیلومتر را بر فراز کوه ها، زمین های هموار و سنگریزه پوشش می داد و در 31 ژوئیه به صعود وحشیانه به La Super Planche des Belles Filles پایان می یافت.

(رویترز)

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما