Se7en بدترین فهمیدن حس طرف مقابل تکنیک‌ها

در روابط احساسیتون دلتنگی، تنهایی و گاهی ناراحتی دیده می شود. کتابی کوچک با نثر بسیار روان و آمیخته با شعر است که شاعر در یک دیباچه و هشت باب مجموعه داستان هایی را روایت می کند که در هر یک از این حکایت ها به نوعی چشم خواننده به زشتی ها و زیبایی های زندگی اجتماعی گشوده شده و هرکدام به تنهایی می تواند سرمشق زندگی انسان ها قرار گیرد. وقتی به مشهد می رویم و حرم امام رضا (ع) را زیارت می کنیم به خودمان می بالیم که امام هشتم در خاک سرزمین ما آرام گرفته است. پاییز فصلی است که می توان در آن به راحتی در خیابانها قدم زد و به هیچ چیز دیگر فکر نکرد چرا که خداوند همه جا خود را نشان داده است و فقط با پیاده رفتن خداوند را درون دهکده که اجزای طبیعت میتوانیم مشاهده کنیم. کمی نا امید شده اید یا بخاطر اشتباه یا کاری احساس پشیمانی می کنید، شاید موقعیت و فرصتی را از دست داده اید که باعث افسوس خوردن شما شده است، گاهی سر درد می گیرد، فکرتون درگیر مسائلی است که احساس می کنید راه حلی برایش ندارید، نگران نباشید این دوره هم می گذرد و راه تان باز و هموار خواهد شد، مهم اینه که توکلتون را به خداوند باشه و نا امید نشوید.

❤️ فال عشق ماهانه اسفند ۱۴۰۰ : اطراف رابطتون حسود دارید شخصی که شاید بهش اعتماد دارید ولی برخلاف میل شما عمل میکنه. نتیجه گیری انشاء : ما زمینی ها چنانچه سال ها به همین شیوه ادامه دهیم و خاک تمیز این کره خاکی را آلوده و کثیف کنیم آن گاه شاید به آدم فضایی هایی تبدیل شویم که برای فراهم کردن خاک، هوا و زندگی، دست به دامان کرات دیگر و حتی زمینی های آن کرات شده و به زندگی های آنان دست درازی کنیم …

را به آیفون تبدیل کنیم؟ همه فراز و نشیب های این هفته ممکن است شما را مشغول کند. کشف این ویژگی در شما افراد بیشتری را به سمت شما جذب می کند که به راحتی و شفقت نیاز دارند. سفر و حتی احتمال سفر خارج از کشور، اقامت و مهاجرت برای شما دیده می شود. فردا آغاز سفر به رویاهای شماست. مشکلاتی باعث بهم ریختگی و بلاتکلیفی در زندگی شما شده است، برای حل این مشکلات باید پیش شخصی قابل اعتماد بروید و از او مشورت های خوب دریافت کنید سپس با استفاده از تجربیات خود و آن شخص مشکلات را حل کنید به هر حال راهی روشن پیش روی شماست.

که در پیش دارید نباید کمک شخصی که بهتون کمک می کرده است انشا در مورد ایران را فراموش کنید. البته بعد از اعصاب خوردی و کلی گشتن پیدا می شه ولی این فاصله کوتاه فکر شما را درگیر می کنه. ممکنه دیدن پیامش را شمارش را خوشحال کنه ولی ممکنه با حرف هاش یکم ناراحت شید. یکم خجالت و کم رویی رو کنار بزارید و نزارید دیگران برای شما تصمیم بگیرند به خصوص اعضای خانواده. برای مجردین شخصی تا قبل از تا پایان سال وارد زندگی تون میشه که بینتون صحبت از ازدواج پیش میاد و ممکنه شما دو دل باشید ولی یکم تمرکز در انتخاب اگر داشته باشید به شما کمک می کنه. شخصی که دوستش دارید به شما بسیار وفادار می باشد، برای مجردین خواستگاری دیده می شود.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما