KL Rahul را تنها بگذارید…: هاربهاجان سینگ وارد بحث آکاش چوپرا در مقابل ونکاتش پراساد بر سر فرم باز کننده هند شد | اخبار کریکت

در بحبوحه جنجال‌هایی که پیرامون مشکلات ادامه دار مربوط به خفاش‌های KL Rahul وجود دارد، هاربهاجان سینگ، بازیکن سابق هندی، حمایت خود را از خفاش‌باز 30 ساله ارائه کرده و از همه می‌خواهد که او را تنها بگذارند و او را تشویق به بهبودی خوب کند. . راهول اخیراً در تست کریکت روزهای سختی را پشت سر گذاشته است. در شش مسابقه آزمایشی اخیر که برای هند انجام داده است، بازیکن راست دست تنها یک پنجاه بازی را ثبت کرده است. او در دو تست اول مسابقات Border Gavaskar Trophy امتیازهای 20، 17 و 1 را کسب کرده است.

با وجود عملکرد ضعیف او در مسابقات اخیر، راهول همچنان مورد حمایت مدیریت تیم قرار می گیرد، حتی اگر یک شوبهمن گیل آگاه در زمین حضور داشته باشد، که انتقادات شدیدی را از سوی ونکاتش پراساد، پیسر سابق هندی و همچنین هواداران به همراه داشته است.

هاربهاجان در توضیح این موضوع در توییتر نوشت و از طرفداران خواست تا به ستاره بازکننده ایمان داشته باشند.

“آیا می‌توانیم @klrahul را تنها بگذاریم بچه‌ها؟ او هیچ جنایتی انجام نداده است. او هنوز یک بازیکن برتر است. او قوی باز خواهد گشت. همه ما در کریکت بین‌المللی از چنین تکه‌هایی عبور می‌کنیم. او اولین و آخرین نفر نیست. پس لطفاً به این واقعیت احترام بگذارید که او بازیکن خود ماست و ایمان دارید.”

واکنش هاربهاجان در زمانی رخ داد که پراساد و آکاش چوپرا، بازیکنان سابق کریکت هند، درگیر جنگ توییتری بر سر جایگاه راهول در تیم هستند، حتی پس از کسادی در ضربات او.

پراساد مدام از راهول به خاطر عملکرد ضعیفش انتقاد کرده است که منجر به جنگ لفظی با چوپرا شد، کسی که سعی کرد از دست راست در برابر انتقادات پیسر سابق دفاع کند.

چوپرا در ویدیوی یوتیوب خود در KL Rahul، پراساد را به اجرای یک دستور کار شخصی متهم کرد.

“من نمی گویم که KL Rahul شبیه روهیت شارما خواهد شد، اما من متواضعانه از شما می خواهم که آرام بمانید. اگر برنامه هایی وجود دارد، بیایید آنها را دستفروشی نکنیم. بیایید در مورد اعدادی که در واقع وجود دارند صحبت کنیم و نه آنهایی که با افکار شما مطابقت دارند.” آکاش گفت.

پراساد در واکنش به این ویدئو، مجموعه‌ای از توئیت‌ها را منتشر کرد و گفت که چیزی علیه راهول یا هر بازیکن دیگری ندارد.

“من هیچ برنامه ای علیه هیچ بازیکنی ندارم، شاید دیگرانی باشند. اختلاف نظر خوب است، اما با توجه به اینکه او با پخش خود حرفه ای عالی ساخته است، نظرات مخالف را به عنوان برنامه شخصی apna و Twitter par mat laayein نامیدن برای @cricketaakash خنده دار است. دیدگاه ها

“هیچ چیزی علیه کی‌ال یا هر بازیکن دیگری ندارم، صدای من مخالف انتخاب ناعادلانه و معیارهای متفاوت برای اجراکنندگان بوده است. سرفراز یا کولدیپ، بر اساس شایستگی صداگذاری کرده‌اند. اما دیدن آکاش که آن را یک دستور کار شخصی می‌خواند ناامیدکننده بود.

او همچنین تصویری از یک پست توییتری را از انتقاد چوپرا از روهیت شارما در سال 2014 به اشتراک گذاشت و گفت: “این همان چیزی است که آکاش زمانی که روهیت 24 ساله بود و 4 سال در کراس بین المللی داشت پخش کرده بود. او می تواند در 24 سالگی برای روهیت طعنه بزند و من نمی توانم. به عملکرد ضعیف راهول در 31 سالگی با 8 سال در کریکت بین المللی اشاره کنید. Yeh bhi sahi hai.

“و این استدلال که ما نباید شخصاً از بازیکنی در یک مسابقه جاری انتقاد کنیم برای من منطقی نیست. این روی عملکرد بازیکنان تأثیری نمی گذارد. بیشتر بازیکنان حتی بعد از مسابقه نظرات را نمی خوانند و هیچ بازیکنی نمی تواند در بازی بخواند. بین مسابقات به عنوان تلفن ها سپرده می شود.

“من آکاش را به خاطر کار سختی که در کانال یوتیوب خود انجام می دهد تحسین می کنم، اما این که دیدگاه متفاوتی را به عنوان دستور کار می خواند، زیرا با روایت او مطابقت ندارد، ضعیف است. هیچ تلخی بین ما وجود ندارد و از آنجایی که ویدیوی او در مالکیت عمومی بود، می خواستم آن را منتشر کنم. نکته من اینجاست.”

راهول جایگاه خود را در تیم هند برای سومین و چهارمین آزمون جایزه Border-Gavaskar حفظ کرد اما نقش نایب کاپیتان را از دست داد. جالب خواهد بود که ببینیم آیا او می تواند جایگاه خود را در یازده تیم بازی کننده برای سومین تست در ایندور حفظ کند یا اینکه گیل بالاخره یک بازی را بدست آورد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم