jansheen fraja: ده ها تن در سلسه با دیگان شاهچراگ منتشر شد.

جانشین فرمانده کل سپاه کیشور با اشاره به شهادت جمعی از هموطنان در حرم شاهچراغ شیراز گفت: اشراف اطلاعاتی چشم عملیاتی است که قدرت پلیس را در نزد مردم افزایش می دهد. و همین مولفه بود که منجر به شناسایی یک نفر در حادثه شاهچراغ شد.» مشخص شد که عملیات خرابکاری و انتحاری گسترده‌تر بوده است.

سردار قاسم رضایی 23 فروردین در جلسه کمیسیون عملیات اداری کلانتری کرمان گفت: هم مردم و هم نیروهای امنیتی استان کرمان با 6 هزار و 500 شهید و بیش از 20 هزار سرباز و داوطلب از بزرگترین صندوق جمعی بهره مند می شوند.

وی با اشاره به اینکه وجود مقام عالی رهبری افتخاری برای کل دستگاه است، افزود: حمایت مردم محل نیز سرمایه است و باید حفظ شود.

رضایی تصریح کرد: طبق گزارش رئیس پلیس کرمان عمدتاً در چند شهرستان این استان درگیر اغتشاشات بودیم و طبق گزارش ها و ارزیابی ها این مردم این استان بودند که شکل نگرفتند. از فتنه؛ مردم دارالکریمان در جریان ناآرامی ها با درک و بصیرت خاصی عمل کردند و نتیجه می گیریم که بهترین حافظان امنیت هستند.

جانشین فراجا با انتفاده های حوزی نازل و اسکرینت کرمان کرمان کرمان در مناطق این استان توافق شد که امروز دیگر شاهد چنین ناامنی نیستیم و این نشان می دهد که کار و عملیات تا حصول این نتیجه با خون شهدا انجام شد.

وی افزود: در این راستا پرسنل نیروی انتظامی در کنار اجرای رزمایش با مردم تعامل و خدمات رسانی به مردم داشتند که منجر به ارتقای امنیت کشور شد.

رضایی با تاکید بر اجرای مصوبات سفرهای گذشته افزود: از جمله طرح های برخورد با دارندگان سلاح دائمی تاکید شده است زیرا این مورد در سایر جرایم اثر دارد و محور دوم شناسایی و دستگیری افراد خشن است. مجرمان و محکومان فراری که در این زمینه نیز پلیس در پاسگاه های بازرسی و در طبقه اشراف کار بسیار خوبی انجام داد.

وی محور سوم برخورد با اراذل و اوباش را محور اصلی ماموریت پلیس برشمرد و گفت: این گروه محدود هستند، آثار اغتشاش هم از خود نشان دادند اما قطعا در زمان مناسب با آنها در صحنه برخورد خواهد شد، بنابراین که هیچکس از ترس جرات نمی کند از اراذل و اوباش شکایت کند.او این کار را نکرد.

معاون امور اداری کیشور ادامه داد: در این زمینه لازم است پرونده ها به صورت دادگاهی تنظیم و ارجاع شود تا در واقع مردم از حمایت ها و دستورات محکم قضایی بهره مند شوند و تاکید کرده اند و البته لازم است به شهروندان چه در بعد رسانه ای و چه در انجمن ها و جلسات دیگر آموزش هایی در مورد نحوه نظارت بر کیف پول، خودرو و سایر وسایل شخصی خود داده شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود حجاب و عفاف را یک قدرت ملی دانست و تاکید کرد: انقلاب اسلامی برای حفظ این ارزش ها شکل گرفت، اما اگر عده ای به این ارزش حمله کردند، بدانند که همگی ملعون هستند. لعنت به دلیل حادثه ناآرامی ها بخش بزرگی از قدرت اداری عملیاتی را به کنترل این موارد کشاند و متأسفانه در برخی مناطق با افزایش جرایم مواجه شدیم. همه کسانی که باعث هیجان مردم شدند و همه کسانی که نظرات نادرست داشتند در وقوع این جنایات شریک هستند.

رضایی با اشاره به شهادت زورگویان جمعی از هموطنان در حرم شاهچراغ شیراز گفت: اشراف اطلاعاتی به معنای چشم عملیاتی است که قدرت پلیس را در نزد مردم افزایش می دهد و همین مولفه بود که در حادثه شاهچراغ، از دستگیری یک نفر تا شناسایی ده نفر که قصد تخریب و عملیات انتحاری داشتند، گستردگی بیشتری داشت.

جانشین فرماندهی اداره کل کیشور در پایان بار دیگر به موضوع مهم حجاب و عفاف اشاره و تصریح کرد: بی توجهی به حجاب در واقع ستون امنیت خانواده را متزلزل می کند و راه را برای نفوذ به حریم خانواده هموار می کند، بنابراین لازم است حرمت خون شهدای بیشمار کشور عزیزمان را به خانواده خود یادآوری کنیم و ارزشهای دینی و اسلامی را حفظ کنیم و هرگز راه را برای نفوذ دشمن هموار نکنیم.

بر اساس این گزارش، سردار قاسم رضایی در سفر به کرمان به مقام شامخ شهدای این شهرستان در شهرستان شامخ شهدا ادای احترام کرد و به سردار ویژه حاج قاسم سلیمانی ادای احترام کرد.

وی در گلزار شهدای کرمان اظهار داشت: کرمان سرزمین کرمان است و بعد از انقلاب هر روز رونق می گیرد و 6 هزار و 500 شهید این استان به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی بر این نکته گواهی می دهند.

وی با بیان اینکه همه شهدا عزیزند اما شهید حاج قاسم سلیمانی در دل شهدای جبهه مقاومت جای گرفته است، افزود: ما نیز برای پاسداری از آنها تلاش خواهیم کرد و امروز به شهدایی که داد زدیم گفتیم. زندگی آنها شجاعانه است که دلمان برایشان تنگ شده است.”

فرجا با تشکر ویژه از فرماندهان و کارگران گفت: قدردان همکاران و خانواده هایشان هستیم چرا که این بزرگان مجاهد در راه خدا هستند، ستون امنیت و تکیه گاه مردم هستند و من را تکان می دهند. و نزد مردون هم عزيز آلد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم