IPL 2023: سانجو سامسون اولین بازیکنی شد که در مقابل سانرایزرز حیدرآباد موفق به کسب 700 ران شد | اخبار کریکت

سانجو سامسون کمپین IPL 2023 خود را با نیم قرن در بازی افتتاحیه راجستان رویالز مقابل سان رایزرز حیدرآباد در استادیوم بین المللی راجیو گاندی آغاز کرد. سامسون 55 دوش در 32 توپ به ثمر رساند و به RR کمک کرد تا یک امتیاز بزرگ را روی تخته ثبت کند. پس از برنده شدن پرتاب، بوونشوار کومار، کاپیتان ایستاده SRH، ابتدا کاسه بازی را انتخاب کرد، و جفت آغازین RR متشکل از جوس باتلر و یاشاسوی جیسوال با انجام 85 دوش در شش اور اول، شروعی درخشان به تیم داد. این بالاترین امتیاز RR در یک پاورپلی و ششمین امتیاز بالاتر از هر تیم در تاریخ 15 ساله IPL است.

سامسون با تبدیل شدن به اولین بازیکنی که 700 ران در برابر SRH در تاریخ IPL به ثمر رساند به یک شاهکار منحصر به فرد دست یافت. این رکورد پیش از این در اختیار ویرات کوهلی بود که در رتبه دوم فهرست قرار دارد. سامسون همچنین دارای رکورد بیش از 600 ران در برابر SRH است که شامل یک قرن و سه نیم قرن می شود. او در فصل 2019 در همان محل مسابقه امروز به نقطه عطف یک قرن گلزنی مقابل مردان نارنجی دست یافت. سامسون علیرغم انجام 102 ران در 55 توپ، در یک بازی بازنده بود زیرا میزبان مجموع 199 توپ را تعقیب کرد.

بیشترین دویدن در تاریخ IPL در برابر SRH

سانجو سامسون – 725

ویرات کهلی – 569

شین واتسون – 566

AB de Villiers – 540

آمباتی رایودو – 540

در مسابقه مقابل SRH، RR امتیاز 203 را به دست آورد که هر دو باتلر و جیسوال هر کدام 54 ران به ثمر رساندند. شیمرون هتمایر نیز با یک توپ 22 سریع 16 کمک کرد. با یک مجموع فوق العاده روی تخته، بولرهای RR عملکردی پرشور داشتند تا SRH را فقط به 167/8 محدود کنند و یک برد راحت با 36 ران تضمین کنند. در مجموع، شروعی چشمگیر برای سامسون و آر آر بود، که به دنبال حرکت به جلو در مسابقات آتی مسابقات هستند.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما