Gawker، سایت شایعات بی احترام، دوباره بسته خواهد شد

گاوکر مرده است. از نو.

گروه Bustle Digital، که Gawker را منتشر می کند، روز چهارشنبه گفت که وب سایت اخیرا احیا شده را بسته و حدود 8 درصد از کل کارکنان شرکت را کاهش می دهد.

برایان گلدبرگ، مدیر اجرایی BDG، در ایمیلی به کارکنان، گفت که علیرغم اینکه سال 2022 از نظر مالی قوی بود، “ما خود را با شروع به طرز شگفت انگیزی سخت مواجه کرده ایم.”

او نوشت: «BDG تصمیم گرفته است که برخی از سرمایه‌گذاری‌های خود را در اولویت قرار دهد تا شرکت را در جهتی که صنعت در حال حرکت است، بهتر قرار دهد.

آقای. گلدبرگ نام Gawker را به قیمت 1.35 میلیون دلار در سال 2018 در یک حراجی ورشکستگی خریداری کرد. سایت شایعات بی احترامی به تعریف رسانه دیجیتال در دهه 2000 کمک کرد. در سال 2016 پس از آن که شرکت مادرش در آن زمان، Gawker Media، پس از شکایت هالک هوگان، کشتی گیر حرفه ای سابق، اعلام ورشکستگی کرد، تعطیل شد.

پس از یک تلاش خنثی شده برای راه اندازی مجدد Gawker در سال 2019، آقای. گلدبرگ از ویرایشگر لیا فینگان استفاده کرد تا در نهایت در جولای 2021 این وب سایت را زنده کند.

در یادداشت روز چهارشنبه خود، آقای … گلدبرگ گفت: “ما به سایتی که لیا و تیمش ساخته اند افتخار می کنیم. Gawker در این نزدیک به دو سال، قطعات بسیار درخشانی منتشر کرد. اما در این واقعیت جدید، ما باید سایت‌های دارای درآمد بهتر خود را در اولویت قرار دهیم. این یک تصمیم تجاری است و با اکراه باید گرفته شود.»

BDG آخرین شرکت در موجی از شرکت های رسانه ای و فناوری است که اخراج کارکنان خود را اعلام کرد، زیرا بازار تبلیغات کند شده و پیش بینی های اقتصادی نامطمئن به نظر می رسد. Dotdash Meredith، Vox Media و Washington Post همگی ماه گذشته اخراج شدند.

در ماه سپتامبر، BDG، که انواع برندهای سبک زندگی مانند Bustle و Nylon را منتشر می کند، وب سایت فناوری Input را تعطیل کرد و بسیاری از کارکنان سایت فرهنگی Mic را اخراج کرد.

انجمن نویسندگان آمریکا، شرق، که نماینده کارگران BDG است، در بیانیه ای گفت که BDG نزدیک به 40 عضو انجمن را روز چهارشنبه اخراج کرد.

این صنف گفت: «این سومین دور اخراج کارگران طی شش ماه گذشته است که عملاً منجر به نصف شدن واحد اصلی از 200 کارگر به بیش از 100 کارگر شده است.

“آخرین دور اخراج امروز و بسته شدن Gawker، پس از بیش از دو سال تلاش برای چانه زنی برای اولین قرارداد با BDG، و به دنبال تاریخ های چانه زنی اخیر که به طور کامل توسط شرکت لغو شد، رخ داد.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم