ED بازیگر Tollywood Bonny Sengupta را در SSC Recruitment Scam احضار کرد | اخبار هند

کلاهبرداری استخدام SSC: ساعت 11 صبح روز جمعه اعلام شد. قبل از آن، بانی سنگوپتا بازیگر تالیوود امروز یعنی پنجشنبه در دفتر ED ظاهر شد. ED امروز، یعنی پنجشنبه، اخطاریه احضاریه ای را برای بانی سنگوپتا در یک پرونده فساد استخدام معلم ارسال کرد. در اطلاعیه ارسال شده توسط ED، گفته شده است که بانی باید قبل از ساعت 11 روز جمعه در دفتر ED حاضر شود. اما پس از دریافت اخطار، بازیگر Tollywood امروز در مقر ED در مجتمع CGO ظاهر شد. این بازیگر ساعت 10 صبح به دفتر ED رسید. به گفته منابع، این بازیگر توسط 3 مسئول ED مورد بازجویی قرار گرفته است.

دامنه تحقیقات در مورد پرونده های کلاهبرداری استخدام از حوزه سیاسی به دنیای سرگرمی در حال گسترش است. ED ادعا می کند که تالیوود پس از تجزیه و تحلیل اطلاعاتی که از رهبر Hooghly Trinamool، کونتال گوش به دست آورده، از فساد استخدام پول دریافت کرده است. بنا به گفته منابع ED، نام چندین بازیگر قبلا ذکر شده است. با این حال، این اولین بار است که ED یک بازیگر تالیوود را برای بازجویی فرا می خواند. منابع ED ادعا می کنند که آنها هویت بانی را با نگاه کردن به سوابق بانکی کونتال، رهبر جوانان Trinamool Hooghly متهم در پرونده فساد استخدام، کشف کردند. به همین دلیل او را فراخوانده اند.

در واقع، پس از بازجویی از کونتال در مورد کلاهبرداری استخدام معلم، نام های یکی پس از دیگری ظاهر شده است. گوپال دالپاتی، هایمانتی گانگوپادهای، سوما چاکرابورتی و نیلادری قوش چند نامی هستند که ذکر شده است. در آخرین بازجویی متقابل، کونتال همچنین از بانی سنگوپتا نام برد. پس از آن، ED به سرعت برای بازجویی از بانی حرکت کرد.در منطقه هوگلی بالاگاره، کونتال به عنوان یک رهبر قدرتمند جوانان Trinamool شناخته شده بود. اداره بازرسی مرکزی (ED) او را به ظن مشارکت در فساد شغلی بازداشت کرد. با این حال، کونتال قبلاً خواسته بود که حزبش در این امر شرکت نکند. گروه نیز خود را از او جدا کردند. با این حال، کونتال به شورای جوانان ایالت ترینامول تعلق دارد. در نتیجه، او در داخل و خارج از حزب مورد بازجویی های زیادی قرار گرفت.

پارتا چاترجی، وزیر سابق آموزش و پرورش، و «دوست صمیمی» او آرپیتا موخوپادحیای، اولین افرادی بودند که پس از افشای افشاگری بنگال در مورد اختلاس در استخدام معلمان، بازداشت شدند. با ادامه تحقیقات، افراد قدرتمند بیشتری دستگیر شدند.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما