CoolSculpting وعده داده که چربی ها را از بین ببرد. برای عده ای، زشتی را به همراه داشت.

قراردادهای محرمانه همچنین می‌تواند باعث شود بیماران قبل از صحبت در مورد PAH حتی با دوستان خود دو بار فکر کنند – چه رسد به اینکه در رسانه‌های اجتماعی، یک انجمن مهم برای به اشتراک گذاشتن چنین اطلاعاتی. ریتا ردبرگ، متخصص قلب در دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، که روند نظارتی دستگاه های پزشکی را مطالعه می کند.

در سال 2021، خانم اوانگلیستا، یکی از شناخته‌شده‌ترین سوپرمدل‌های دهه‌های 1980 و 1990، گفت که پس از ایجاد PAH به انزوا کشیده شده است. او از Zeltiq شکایت کرد و تابستان گذشته اعلام کرد که با این شرکت تسویه حساب کرده است. ام‌اس. اوانجلیستا از اظهار نظر در مورد این مقاله خودداری کرد.

سالی که او به صورت عمومی منتشر شد، FDA بیش از 1100 گزارش از عوارض جانبی درمان های CoolSculpting دریافت کرد – بیش از کل دهه قبل. سال گذشته، آژانس بیش از 1900 دریافت کرد. اکثر گزارش ها به هیپرپلازی اشاره دارند.

ام‌اس. کینارد گفت که این سنبله که به اعتقاد او می تواند تا حدی به خانم منسوب باشد. Evangelista، “هشدار کننده است زیرا این دستگاه سال هاست که در دسترس بوده است.”

ام‌اس. D’Addario که وضعیت او را به FDA گزارش کرد، گفت که قبل از اینکه بداند PAH چیست، دائماً ورزش می کرد و سعی می کرد چربی هایی را که پس از CoolSculpting ظاهر شده بود از دست بدهد. او گفت که حالا، سال ها بعد، می فهمد که تقصیر او نبوده است.

اما «آسیب روانی» از راه‌های مرموز تغییر شکل بدنش، و ماه‌ها بی‌اطلاع از آنچه اتفاق می‌افتد، با او باقی ماند، او گفت: «تا به امروز در حال مبارزه هستم. احتمالاً بدتر.»

کریستینا جوت سوگند والریا سافرونوا گزارش کمک کرد

تحقیقات توسط شلاق مک نیل، کیتی بنت، آلن دلاکرییر، کرستن نویز سوگند جک بگ.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما