6 دروغ آموزش ICDLs بگو

من از 20 سال پیش تا بحال با فتوشاپ کار کرده و آن را تدریس می کنم، و با اینکه به خاطر تدریسش باید همه چیز را راجع به آن می دانستم و یاد گرفتم، در کارهای روزانه ام تنها کمتر از 15 درصد از قابلیت هایش مورد استفاده قرار می گیرد. فتوشاپ وقتی گیج کننده می شود که بدون مقدمه بروید سراغ جوانب پیشرفته تر و سطح بالاتر آن. از اینها گذشته در دنیای امروز که افراد مدام بدنبال یادگیری میانبرها، مطالعه خلاصه فیلم ها و کتاب ها هستند کمتر کسی وقت خود را صرف تماشای یک تیزر تبلیغاتی طولانی و خسته کننده تلویزیونی خواهد کرد. از این فیلترها میتوان برای هر کاری، از روتوش کردن عکس تا رنگی کردن عکسهای سیاه و سفید استفاده کرد.

امروزه آموزش ICDL ( مهارت های هفت گانه کامپیوتر ) و داشتن سواد کامپیوتر برای تمامی اقشار جامعه لازم بوده و در تمامی استخدام های دولتی و خصوصی داشتن این مدرک الزامی و پیش نیاز جهت جذب به کار می باشد. برای ترفیع نیاز به مهارت است، پس با گذرندان دوره های زیر سطح مهارت های خود را در محل کار افزایش دهید. کار شما با این متن برای جلد مجله، تقریبا تمام است. ممنونم از تمام زحمات استاد بزرگوارم که آموزش هاشون بسیار جامع وکامل هستش وبسیار ازشون راضی هستم. پاسخ دادن به این پرسش دشوار است چون این یک برنامه عظیم و گاهی ترسناک است که به روش های بسیار متنوعی قابل استفاده می باشد.با همه این ها، یادگیری مبانی ابتدایی فتوشاپ، ساده است.

در صورت پرداخت نقدی از 5 درصد تخفیف بهره مند می شوید و در صورت پرداخت اقساطی چک های بانک های دولتی و معتبر قابل قبول است. ICDL برای کارمندان، مهارت های کامپیوتری قابل ملاحظه ای ایجاد می کند. مهارتهای کامپیوتری افراد را قادر می سازد تا در هر سنی که هستند، فناوری را برای بهبود زندگی شخصی و حرفهای خود درک کرده و از آن استفاده کنند. خیلی زود در اقیانوس پنل ها، جعبه های مکالمه، و منو های آن غرق می شوید. صادقانه بگویم، در حال حاضر می توانید دیگر قابلیت های فتوشاپ که خیلی حرفه ای و پیچیده هستند را کنار بگذارید. آموزش فریم ساختن رو در حال حاضر ندارم توی این آموزش ها ولی به طور کلی شما باید با مفهوم Transparent آشنا بشید.

بنابراین اگر فکر می کنید فتوشاپ میتواند برای شما انتخاب خوبی باشد، ابتدا خوب با مبانی اولیه آشنا شده و سپس عمیق تر شوید تا ببینید استفاده از فتوشاپ آسان است. برای مثال، خیلی مهم است که همین ابتدا با اینترفیس این برنامه آشنا شوید، تفاوت بین گرافیک های وکتور و رستر را بدانید، مبانی ابتدایی مثل ریسایز (تغییر اندازه)، کراپ (برش زدن)، و تغییر رنگ های ابتدایی را یاد بگیرید، و در مورد فرمت های گرافیکی متفاوت چیزهایی بدانید.

ولی در کل برای استخدام شدن شما باید نمونه کار و تجربه کار کردن با فتوشاپ رو داشته باشید. خیر، چون یادگیری مبانی ابتدایی فتوشاپ آنقدرها هم مشکل نبوده و خیلی وقتتان را نخواهد گرفت. خدا رو شکر که مورد رضایتتون قرار گرفت این دوره. همینطور که میبینید آموزش کادر layer style در فتوشاپ بسیار کاربردی است و در این مطلب ضمن معرفی گزینههای آن، به آموزش ویدئویی امکانات Gradient، Drop Shadow و Pattern Overlay پرداختیم تا بتوانید در زمانی کوتاه، از آنها در طراحی استفاده کنید. چندین ابزار رایج در فتوشاپ وجود دارد که نحوه کار با آنها و ترفندهایی که برای استفاده از آنها در لایه ها نیاز دارید، به طور کامل در مثال های کاربردی به شما نشان داده می شود.

برخی آنتی ویروس ها از ایجاد تغییرات در فایل Host ویندوز جلوگیری میکنند، به همین علت برای اجرای این فایل باید آنتی ویرس غیرفعال شود. البته به شرطی که از یک کتاب راهنما یا منبع اینترنتی خوب برای این یادگیری استفاده کرده باشید. 3- آیا محتوای ذیل برای دانشجویان نیز مناسب است؟ این آموزش شامل کادر ساده دور صفحه، کادر دور متن، طراحی کادر زیبا، چند نکته و ترفند برای ایجاد حاشیه در سریع ترین زمان است. اولین و رایج ترین روشی که می توانید از آن برای برش عکس در فتوشاپ استفاده کنید، بریدن دستی دور عکس به کمک دوره تکنسين داروخانه ابزار Crop است. در حین دوره و همچنین پس از آن شما از پشتیبانی رایگان آموزشگاه برخوردار خواهید بود و می توانید پس از اتمام این دوره مدرک داخلی و همچنین مدرک فنی حرفه ای دریافت کنید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش تعميرات تجهيزات پزشکي بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم