5 هتل نزدیک حرم فولبارد که قبل از رفتن به زیارت باید بدانید

وقتی به مشهد مقدس سفر می کنیم به هتلی نزدیک حرم فکر می کنیم که همه وعده های غذایی را ارائه می دهد. در واقع ایجاد هتل با غذا مشهد آنقدرها هم سخت نیست و امروزه بیشتر هتل ها یک تخته کف اتاق زیر شیروانی دارند.

در این مطلب قصد داریم بهترین هتل های 4 ستاره مشهد را که امکان رزرو اتاق فول برد و قیمت مناسبی دارند را به شما پیشنهاد دهیم تا در سفر به این مقدسه در آسایش کامل باشید. شهر

هتل با غذا یا هتل پر از غذا چیست؟

هتل فولبرد یا هتل با غذا مشهد در واقع یک هتل است که در برخی از اتاق های آن تنها با پرداخت هزینه اتاق می توانید از سه وعده صبحانه، ناهار و شام لذت ببرید. اصطلاح دیگری که ممکن است هنگام رزرو هتل با آن مواجه شوید، نیم تخته است. همچنین منظور از نیم تختی این است که با پرداخت هزینه اتاق، می توانید از دو وعده صبحانه و یک ناهار یا شام همراه لذت ببرید.

هتل الماس مشهد

شما می توانید نزدیکترین هتل نزدیک حرم را با اتاق های کاملا مبله، هتل الماس مشهد رزرو کنید. این هتل با حرم کمتر از 10 دقیقه فاصله دارد، امکان رزرو نیم تخته و فول برد وجود دارد و می توانید از اتاق ها، سوئیت ها و سوئیت های رویال معمولی آن استفاده کنید.

5 هتل نزدیک حرم فولبارد که قبل از رفتن به زیارت باید بدانید

هتل الماس مشهد یکی از مجلل ترین هتل های این شهر است که می توانید لوکس بودن آن را در دکوراسیون اتاق های این هتل مشاهده کنید. لازم به ذکر است اگر برای ماه عسل به مشهد مقدس سفر می کنید می توانید سوئیت هتل ماه عسل الماس را رزرو کنید.

هتل کیانا مشهد

با اقامت در هتل کیانا مشهد تنها 500 متر با حرم امام رضا فاصله دارید. برای رسیدن به حرم از این هتل کافیست 10 دقیقه در خیابان امام رضا پیاده روی کنید و گنبد طلایی حرم را از دور ببینید.

با اینکه هتل کیانا 4 ستاره است اما امکانات خاصی دارد که باعث شهرت آن شده است. از جمله امکاناتی که می توان به ماساژ تایلندی، سوئدی و ریلکسی، خدمات اسپا، حمام ترکی، حمام غربی، سونا، جکوزی، اتاق بیلیارد و استخر و پارک کودکان اشاره کرد.

هتل هلیا مشهد

یافتن هتل اقتصادی با 4 ستاره در شهر زیارت مشهد غیر ممکن است. اما هتل هلیا مشهد یکی از بهترین هتل های ارزان نزدیک حرم است. هتل هلیا مشهد در فاصله 10 دقیقه ای از حرم قرار دارد و می توانید یک اتاق فول برد رزرو کرده و برای صبحانه، ناهار و شام از آن استفاده کنید.

این هتل در فاصله 700 متری از حرم واقع شده و میزبان شایسته ای برای بازدیدکنندگان است. اتاق ها علاوه بر فاصله کم و تخته های کف، خدمات خوبی نیز دارند.

هتل جواد مشهد

این سازه 8 طبقه با 105 اتاق، اتاق زیر شیروانی و سوئیت میزبان بازدیدکنندگانی است که می خواهند در یک هتل مجلل با قیمت مناسب در نزدیکی پناهگاه اقامت کنند. هتل جواد نسبت به هتل های دیگری که در این مطلب معرفی کرده ایم بسیار نزدیکتر است و 350 متر با حرم فاصله دارد.

اگر در هتل جواد اقامت داشته باشید، می توانید با 5 دقیقه پیاده روی به حرم برسید و به زیارت بپردازید. لازم به ذکر است هتل جواد مشهد به مکان های مهمی مانند بازار رضا، زست خاور و ایستگاه رها نیز نزدیک است.

هتل فردوس مشهد

یکی از معروف ترین و محبوب ترین هتل های مشهد هتل فردوس است که در 650 متری حرم واقع شده است. ساختار این هتل در 8 طبقه با 96 واحد اقامتی میزبان میهمانان امام رضا (ع) است.

5 هتل نزدیک حرم فولبارد که قبل از رفتن به زیارت باید بدانید

امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد و در سفر به مشهد از فول برد هتل نزدیک حرم استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که می توانید رزرو هتل در سفر از تخفیفات ویژه برخوردار شوید و اقامتی ارزان و راحت داشته باشید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم