3 ابزار جالب دیگر برای ارز دیجیتال

فشار اجرایی SEC اساساً نحوه عملکرد بازارهای ارزهای دیجیتال را تغییر خواهد داد. و با فرض اینکه بالاخره برسد، ممکن است بسیار متفاوت از تغییرات دریایی تحت رهبری بیت کوین که در سال 2021 افزایش یافت، به نظر برسد. می تواند حرکت را کاهش دهد و محصول نهایی را در جهات مختلف هدایت کند. BlockFi همچنین با ثبت یک محصول جدید وام دهی در SEC موافقت کرد. در جلسه استماع کمیته بانکی سنا در سپتامبر 2021، گنسلر گفت که صرافی های رمزنگاری باید به عنوان بورس اوراق بهادار ثبت نام کنند.

در نیمه اول سال 2021 به رشد خود ادامه داد و در نوامبر 2021 با رکورد 68990 دلار معامله شد و سپس طی چند ماه آینده به حدود 40000 دلار کاهش یافت. ما در این راهنمای ارزهای دیجیتال از بیت کوین فراتر می رویم تا تعدادی از رقبای دیگر و ارزش بالقوه آنها را بیان کنیم. بیت‌کوین‌ها از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال با ارز فیات قابل مبادله هستند و می‌توان از آن‌ها برای خرید از بازرگانان و خرده‌فروشانی استفاده کرد که آنها را می‌پذیرند. بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال به عنوان سرمایه گذاری های جدی در حال ظهور هستند. برای استفاده از بیت کوین خود، باید یک کیف پول رمزنگاری داشته باشید.

10 قدم آسان برای یک استراتژی Digital Currency برنده

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تلاش می کند تا بازارهای ارزهای دیجیتال را به طیف کامل مقررات مالی که آژانس نظارت می کند، سوق دهد. حامیان تتر (USDT)، بزرگترین استیبل کوین، در سال 2021 با دادستان کل نیویورک مبلغ 18.5 میلیون دلار پرداخت کردند و در همان سال توسط کمیسیون معاملات آتی کالا به دلیل ادعاهایی که در ارائه اطلاعات نادرست از ذخایر آن پرداختند، 41 میلیون دلار جریمه شدند. SEC اولین اقدام اجرایی خود را در فضای غیرمتمرکز مالی در آگوست 2021 با تسویه حساب با پلتفرم DeFi Money Market به دلیل اتهامات مربوط به فروش بیش از 30 میلیون دلار از توکن های دیجیتالی که باید به عنوان اوراق بهادار ثبت می شد، اعلام کرد.

مقاله کوتاه حقایقی غیرقابل انکار را در مورد Digital Currency و چگونگی تأثیر آن بر شما آشکار می کند Digital Currency تکنیک|کسب و کار پر رونق می خواهید؟ از Digital Currency اجتناب کنید!}

اگرچه SEC بیشتر اقدامات اجرایی خود را علیه ICO ها انجام داده است، سال های اخیر شاهد معرفی انواع جدیدی از توکن های بلاک چین، از امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) تا توکن های غیرقابل تعویض (NFT) بوده ایم. به عنوان مثال، در جولای 2013، SEC علیه اپراتور یک طرح Ponzi مربوط به بیت کوین اقدام قانونی کرد. بسیاری از صادرکنندگان کریپتو قبلاً مشمول قوانین SEC شده‌اند. با این حال، تا جایی که این توکن ها به عنوان سرمایه گذاری فروخته می شوند، همچنان مشمول قوانین اوراق بهادار هستند. جنسلر همچنین خواستار افزایش اجرای مقررات مالی برای استیبل کوین ها و سایر توکن های رمزنگاری شد. روز دوشنبه، رئیس کمیته بانکداری سنا، شرود براون، از دی-اوهایو، که از قانون ایجاد حساب های فدرال رزرو حمایت کرده است، از فدرال رزرو خواست تا به کار خود ادامه دهد. خطر امنیتی: اکثر افرادی که بیت کوین دارند و از آنها استفاده می کنند، توکن های خود را از طریق عملیات استخراج به دست نیاورده اند. SEC در طول رونق عرضه اولیه سکه (ICO) در سال 2017، زمانی که به این نتیجه رسید که توکن‌های DAO اوراق بهادار سرمایه‌گذاری هستند، موضع خود را در مورد توکن‌ها مشخص کرد. در حالی که SEC هنوز هیچ اقدام اجرایی برای هدف قرار دادن NFT ها را به طور خاص اعلام نکرده است، گزارش شده است که سازندگان NFT را به عنوان بخشی از تحقیقات خود احضار کرده است.

بر این اساس، در حالی که ژو شیائوچوان می گوید مخابرات دولتی بخشی از سطح پایین شبکه خواهد بود، طبق نظرات فن ییفی، این موسسات ممکن است به طور مستقیم امکان مبادله پول نقد یا سپرده های بانکی را برای e-CNY ارائه نکنند. در سال 2019، فروشنده اصلی و پلتفرم معاملاتی SFOX اعلام کرد که می‌تواند به سرمایه‌گذاران بیت‌کوین بیمه FDIC ارائه دهد، اما فقط برای بخشی از تراکنش‌های مربوط به پول نقد. در آوریل 2022، گری گنسلر، رئیس SEC، گفت: پنج صرافی برتر که 99 درصد از معاملات ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص می‌دهند «احتمالاً اوراق بهادار معاملاتی هستند» و باید در SEC ثبت نام کنند و قوانین قابل اجرا را رعایت کنند.

Digital Currency برای تازه‌کاران و همه دیگران

در فوریه 2022 BlockFi Lending LLC موافقت کرد که 100 میلیون دلار در تسویه حساب با SEC و 32 ایالت به دلیل عدم ثبت اوراق بهادار در حساب های بهره BlockFi خود، که نرخ بهره متغیری را برای وام های رمزنگاری پرداخت می کرد، بپردازد. CBDC دارای بهره می تواند نرخ بازدهی مطابق با دارایی های بدون ریسک مانند اوراق بهادار دولتی کوتاه مدت داشته باشد. ارزهایی مانند پوند استرلینگ دارای کدهای متفاوتی هستند، زیرا دو حرف اول نام دقیق کشور را نشان نمی دهند، بلکه یک نام جایگزین نیز برای توصیف کشور مورد استفاده قرار می گیرد. دو بنیانگذار این پروژه موافقت کردند که 12.8 میلیون دلار را تخلیه کنند و هر کدام 125000 دلار جریمه بپردازند.

ده نکات بسیار مفید برای بهبود Digital Currency

در دو بخش زیر، ویژگی‌های تعریف پیشنهادی ما از کنترل، «اجرا به‌صورت یک‌طرفه» و «جلوگیری به‌طور نامحدود» توضیح داده می‌شود. علاوه بر این، امروزه بسیاری از زیرساخت‌های پرداخت جهانی – مانند سیستم‌های پیام‌رسانی، تسویه حساب و تسویه حساب – در اختیار ایالات متحده هستند. به جای استفاده از یک کیف پول رمزنگاری که از یک ارز واحد پشتیبانی می کند، ممکن است راحت تر باشد که یک کیف پول چند ارزی راه اندازی کنید که به شما امکان می دهد از چند ارز از یک کیف پول استفاده کنید. سرمایه گذاران بیت کوین بر این باورند که این ارز دیجیتال در درازمدت ارزش بیشتری پیدا می کند، زیرا عرضه آن بر خلاف عرضه ارزهای فیات مانند ایالات متحده ثابت است، اما موارد استفاده از آن به دلیل افزایش ارزش و رقابت با سایر بلاک چین ها و ارزهای دیجیتال در حال افزایش است. دولت فعلی بایدن به دنبال تحمیل مقررات پیرامون بیت کوین است، اما در عین حال تلاش می کند تا صنعت در حال رشد و از نظر اقتصادی سودمند را مهار نکند.

Digital Currency – چگونه میتوان بیشتر سازنده باشید؟

افزایش تعداد تسویه حساب‌های صنعتی SEC نشان‌دهنده پذیرش کسب‌وکارهای رمزنگاری‌شده توسط آژانس در انطباق با قوانین اوراق بهادار است. مشتریان ایالات متحده با این حال، بسیاری از صرافی ها انطباق را به عنوان هزینه دسترسی به ایالات متحده پرسود می پذیرند از نظر بسیاری در پکن، از جمله یک اقتصاددان برجسته، "اتکای زیرساخت های فرامرزی RMB به سوئیفت هنوز هم پیامدهای عمیقی بر حاکمیت پولی چین دارد." فراخوان شی جین پینگ از چین برای مشارکت فعالانه در تنظیم استانداردهای ارزهای دیجیتال بین‌المللی نشان دهنده تمایل پکن برای جایگزینی استانداردهای پیام‌رسانی مالی و سیستم‌های پرداخت با استانداردهایی است که کمتر مستعد طراحی بیت‌کوین و ریپل از جمله شباهت‌ها و تفاوت‌های آن‌ها هستند..

این کشور اکنون در مراحل آزمایشی با ارزهای دیجیتال بانک مرکزی خود (CBDC) از جمله چین، سوئد و کره جنوبی به همراه 81 کشور دیگر در مراحل دیگر کاوش در CBDCها می‌پیوندد. بانک مرکزی چین در حال بررسی برنامه هایی برای راه اندازی ارز دیجیتال خود در اسرع وقت است. هنوز هیچ برنامه مشخصی برای عرضه در سراسر کشور وجود ندارد. تا زمان نگارش این مقاله بیش از 100.7 میلیون توکن ETH در گردش وجود دارد. ارزش کل بازار این ارز دیجیتال حدود 14.5 میلیارد دلار است، با قیمت بازار 843 دلار به ازای هر سکه و گردش کل کمی بیش از 17.2 میلیون BCH. همه اینها علیرغم گمانه زنی های قبلی در مورد Flippening است که در آن ارزهای دیجیتال دیگر به طور دائم رتبه اول را خواهند گرفت. 12 یرماک (2015)، بولت و ون اورت (2016) و گارات و والاس (2016) را برای بحث در مورد ارزهای دیجیتال و نوسانات قیمت ببینید. در بازه زمانی تنها چند ماه، ارزهای دیجیتال از نظر ارزش، بهره و تعداد به شدت افزایش یافتند، اما قبل از اینکه سطح ارزهای دیجیتال یک بار دیگر ارزش خود را کاهش دهند.

آنچه شکسپیر می تواند در مورد Digital Currency به شما بیاموزد

بیشتر ببینید: "The Flippening": آیا اتریوم جای بیت کوین را می گیرد؟ از زمان معرفی بیت کوین در سال 2009، محبوبیت بیت کوین افزایش یافته و کاربردهای آن گسترش یافته است، که منجر به ایجاد بسیاری از ارزهای دیجیتال رقیب جدید شده است. با این حال، همانطور که گزارش ویژه ما توضیح می‌دهد، کمترین اختلال در مرز بین فناوری و امور مالی ممکن است به انقلابی‌ترین اختلال ختم شود: ایجاد ارزهای دیجیتال دولتی، که معمولاً هدفشان این است که به مردم اجازه دهند وجوه خود را مستقیماً در یک بانک مرکزی سپرده‌گذاری کنند و از روش‌های متعارف عبور کنند. وام دهندگان وقتی برای CBDC ها اعمال می شود، این موارد به سه بعد تبدیل می شوند: موارد استفاده مصرف کننده، اهداف سیاست عمومی و فناوری. از آنجایی که بانک های مرکزی به انتشار CBDC فکر می کنند، باید به عناصر خاصی از سیاست ها و طراحی فنی توجه ویژه ای داشته باشند. این پیشرفت‌ها به پلتفرم‌های دیگر مانند اتریوم ارزش زیادی می‌دهد زیرا از آنها برای ساخت نرم‌افزار جدید استفاده می‌شود. در واقع، ارزش ارز در طول عمر کوتاه خود شاهد نوسانات شدید قیمت بوده است. کارت ها عالی هستند وقتی وارد پمپ بنزینی در نیوجرسی می‌شوم، جایی که بنزین برای شما پمپ می‌شود، پنجره را باز می‌کنم، می‌گویم «لطفاً با معمولی پر کن» و کارتی را تحویل می‌دهم.

سوالات بی پاسخ درباره Digital Currency که باید درباره آنها بدانید

Monero، یک ارز رمزنگاری متن باز است که در آوریل 2014 ایجاد شد و بر حفظ حریم خصوصی، تمرکززدایی و مقیاس پذیری تمرکز دارد. با کمک به مصرف کنندگان برای کسب درآمد از حریم خصوصی، بانک های مرکزی تغییر اساسی در چشم انداز پرداخت ها را پیشنهاد نمی کنند. پول دیجیتالی با پشتوانه دولتی همچنین پتانسیل کارایی بیشتر در پرداخت‌ها و نقل و انتقال پول را ارائه می‌دهد و به بازرگانان اجازه می‌دهد معاملات را فوراً انجام دهند و از تکه تکه‌های فعلی بانک‌ها و تسویه‌گاه‌ها که ممکن است چند روز طول بکشد، اجتناب کنند. در بلژیک، 2 روز قبل از کریسمس، قطعی های عمده ای در شرکت Atos Worldline داشته ایم، مانند این مورد.

علاقه مند Digital Currency؟ 10 توضیح چرا زمان آن است توقف!

به گفته هریس، به طور کلی، ارز دیجیتال برای اکثر مردم مانند یک دارایی سرمایه ای معمولی رفتار می شود. صرافی ارز دیجیتال مکانی است که می‌توانید ارز فیات را با ارز دیجیتال مبادله کنید و بالعکس. بنابراین، بسیاری از مردم بیت کوین را برای ارزش سرمایه گذاری آن به جای توانایی آن برای عمل به عنوان یک وسیله مبادله خریداری می کنند. یکی دیگر از تمرکزهای احتمالی برای تنظیم‌کننده‌ها، تکثیر استیبل کوین‌ها، توکن‌های بلاک چین است که ارزش آن‌ها به دلار یا ارزهای فیات دیگر مرتبط است. علاوه بر این، برخی از توکن های مهم در دنیای کریپتو و همچنین یکی از صرافی های مهم از کار افتاده اند که نگرانی هایی را در مورد ثبات ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. استیبل کوین ها و سایر توکن ها نیز تحت نظارت شدید نظارتی قرار دارند. ارزهای دیجیتال امروزی مبتنی بر قابلیت تبدیل کدهای دیجیتال صادر شده توسط بانک های تجاری به پول نقد کاغذی هستند، که به نوبه خود به این بستگی دارد که بانک تجاری پول کاغذی در دسترس داشته باشد تا از آن برای تبدیل استفاده کند. در حال حاضر، بانک های مرکزی فقط پول بانک مرکزی دیجیتال را برای بانک هایی که دارای حساب بانک مرکزی هستند صادر می کنند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از پیش بینی قیمت بیت کوین تا سال 2024 ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما