گزارش یافته است که NIH به درستی گروهی را که در حال مطالعه کروناویروس بودند ردیابی نکرده است

در ژانویه گذشته در مصاحبه ای با نیویورک تایمز، دکتر. فائوچی گفت که این کمک مالی لغو شده است زیرا آقای. ترامپ بر آن اصرار داشت. این کمک مالی به این دلیل برداشته شد که دونالد ترامپ گفت، این کمک مالی را بگیرید، زیرا او در طوفانی علیه چین بود. فائوسی گفت. دلیلی برای لغو آن وجود نداشت.»

آژانس بعداً با شرایط گسترده این کمک مالی را دوباره برقرار کرد.

EcoHealth نیز در گزارش بازرس کل با انتقاداتی مواجه شد که گفت که EcoHealth اطمینان حاصل نکرده است که محققانی که پول کمک مالی NIH را به آنها توزیع کرده است، از جمله موسسه ویروس شناسی ووهان، از الزامات فدرال پیروی می کنند. در این بیانیه آمده است که EcoHealth در طول هفت سال حدود 90000 دلار هزینه های نامناسب از جمله حقوق بالاتر از حد مجاز NIH، پاداش ها و هزینه های سفر و شهریه را مطالبه کرده است.

EcoHealth در بیانیه ای گفت که این هزینه ها تقریباً 1 درصد از کمک های مالی NIH به این گروه است. این سازمان گفت که به طور جداگانه دریافته است که NIH تقریباً 126,000 دلار به این گروه کمتر پرداخت کرده است.

بازرس کل گفت که NIH به بازرسان گفته است که به طور کلی با توصیه‌های آن موافق است، که شامل ارزیابی انطباق کارمندان با راهنمایی‌های نظارتی و نظارت قوی‌تر بر کمک‌های EcoHealth است. NIH روز چهارشنبه گفت که تقریباً تمام اقدامات توصیه شده را تکمیل کرده است.

NIH قبلاً اقداماتی را علیه EcoHealth انجام داده است، از جمله انتقاد از این گروه در اواخر سال 2021 به دلیل گزارش پیشرفت دیرهنگام. در ماه آگوست، این آژانس گفت که بخشی از کمک مالی به EcoHealth مربوط به همکاری هایش با موسسه ویروس شناسی ووهان را خاتمه می دهد.

این گزارش درست زمانی منتشر می شود که جمهوری خواهان، که به تازگی مسئولیت مجلس نمایندگان را بر عهده دارند، در حال آماده شدن برای احضار دکتر می باشند. فائوچی برای شهادت در مورد منشأ همه گیری.

برخی از جمهوری‌خواهان ارشد، که تئوری‌شان این است که همه‌گیری از یک آزمایشگاه سرچشمه گرفته است، مکررا دکتر دکتر را متهم کرده‌اند. فائوسی از سرپوش گذاشتن بر شواهدی که می تواند نظریه آنها را ثابت کند. پروفسور گوستین گفت که این گزارش هیچ نشانه ای از آن ارائه نمی دهد.

او گفت: «در حالی که این گزارش برخی از نگرانی‌های مشروع در مورد NIH را تأیید می‌کند، من فکر نمی‌کنم که تئوری‌های توطئه بسیار حزبی را تأیید کند، و فکر نمی‌کنم نشان دهد که تونی فائوچی یا سایر مقامات NIH عمداً مخفی شده‌اند. هر چیزی یا به سمت دیگری برگشت.»

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances