پیام شیخ دیابطه به یحیی گل محمد

شیخ دیابته مهاجم جدید پرسپولیس که این روزها به دنبال بازگشت به میادین است در تمرین تیم جدیدش مصدوم شد.

دکتر واقعیت پزشک پرسپولیس در این خصوص گفت: متاسفانه شیخ دیاباتا در تمرین از ناحیه چهار پا مصدوم شد. از لحظه آسیب اقدامات پزشکی انجام شد و در نهایت معاینات تکمیلی و پاراکلینیکی و تشخیص سلامت مشخص شد.

پزشک با تایید جدی بودن مصدومیت شیخ دیابه اعلام کرد که وی چند هفته از میادین دور خواهد بود.

جذب شیخ دیابت بعد از هفته چهارم لیگ برتر پرونده نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس را بست و تا حدود زیادی خیال هواداران و یحیی گل محمدی را از نظر خط حمله این تیم راحت کرد. شیخ نیز مانند یورگن لوکادیا مدت زیادی از تمرینات دور بود و به همین دلیل یحیی ترجیح داد ریسک نکند و پس از رسیدن به فرم ایده آل او را به تیم واقعی راه دهد.

در شرایطی که بعد از هفته ششم و تعطیلی لیگ، سرمربی پرسپولیس نیز چند روزی به تیمش استراحت داد، شیخ دیابت تمرینات ویژه خود را زیر نظر مربیان پرسپولیس در ورزشگاه کاظمی ادامه داد تا او می توانست با مجوز از سرگیری تمرینات در جلسه هم تیمی هایش حاضر شود.لیست بازی را پیدا می کند اما در برنامه ها و نمایش یحیی گل محمدی این مصدومیت رخ نداد.

درهمین بریکندیم شیکیدیم شیک دیاباته به کیه که کی محمدگی هست که کیه محمدی: دوست دارم زودتر برگردم و به تیم کمک کنم، مربی! سرمربی پرسپولیس که مثل بقیه پرسپولیسی ها معتاد به اخلاق و اصول فوتبال مدرن ایران است، به او اطمینان داده که چیزی برای رسیدگی نیست. شنیدیم یحیی گل محمدی از یک فرد آفرش خواسته چیز دیگری را کامل نمی کند و با آدگی خوب آدگی خوب به تمرینات باز می گردد. گل موهامادی به گفته نزدیکانش از بازیکنان خارجی پرسپولیس به خصوص از نظر سرعت و اخلاق راضی است.

یورگن لوکادیا، شیخ دیاباتا و گئورگی گلسیانی حرفه ای تر و خوش اخلاق تر از یکدیگر بودند و توانستند در دل مربیان و بازیکنان پرسپولیس تحول ایجاد کنند. لوکادیا و گلسیانی در ترکیب اصلی پرسپولیس بازی می کنند و هر دو از تاثیرگذارترین بازیکنان این فصل این تیم محسوب می شوند.

منبع: اخبار

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما