پادکست: آب به معنای واقعی کلمه روی مچ پاهای ما می چرخد ​​- روز سازگاری در COP26 |

حتی اگر فردا همه انتشار گازهای گلخانه‌ای جهان را کاهش دهیم، باز هم با افزایش دما و آب و هوای غیرقابل پیش‌بینی کنار می‌آییم. به همین دلیل است که انطباق، به معنای واقعی کلمه، یک موضوع داغ در COP26 است.

با این وجود، 100 میلیارد دلار سالانه وعده داده شده برای تامین مالی آب و هوا در توافقنامه پاریس 2015 – که نیمی از آن قرار بود برای کمک به کشورهای در حال توسعه برای مقابله با بحران آب و هوا اختصاص داده شود – هنوز محقق نشده است.

در پادکست امروز Lid Is On از COP26، کانر لنون و لورا کوئینونز با مقامات و فعالان سازمان ملل در مورد سازگاری صحبت می‌کنند و با گذشتن کنفرانس از نیمه راه، هفته اول را بررسی می‌کنند.

و اگر می‌خواهید درباره سازگاری با آب و هوا و تاب‌آوری بیشتر بدانید، در پادکست عالی تاب‌آوری برنامه محیط‌زیست سازمان ملل متحد، به میزبانی لیس برنهارت و مارکوس نیلد، مشترک شوید: https://www.unep.org/news-and-stories/podcast/resilience -سازگار جهانی…

موسیقی: «در درون زمین»، کتسا، و «به آمازون»، امیلی بریج

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما