(ویدئو) جستجو برای سرنگونی بمب گذاران انتحاری در کیف

شهروندان و نیروهای نظامی در خیابان های کیف، پایتخت اوکراین، از سلاح برای سرنگونی پهپادهای کامیکازه (انتحاری) روسی قبل از برخورد با ساختمان ها استفاده می کنند.

بر اساس این گزارش، این روزنامه در این گزارش نوشت: ارتش روسیه برای دومین بار در یک هفته گذشته مرکز پایتخت اوکراین را با انفجارهای متعدد لرزاند.

ویتالی کلیچکو، شهردار کیف گفت: سه نفر کشته و 19 نفر از زیر آوار نجات یافتند. به گفته شهردار کیف، مردی در کنار همسر باردارش در حمله به یک بلوک مسکونی کشته شد.

ویدئوی منتشر شده از کیف، افسران پلیس را در گوشه و کنار خیابان نشان می‌دهد که تمام تلاش خود را می‌کنند تا پهپادهایی را که بالای سرشان پرواز می‌کنند سرنگون کنند.

وقتی یکی در بالای ساختمان ظاهر می شود، با سلاح های خود به سمت پهپاد شلیک می کنند. با این حال موفق نمی شوند و پهپاد پس از اصابت، منطقه عظیمی را با ساختاری انفجاری منهدم می کند.

تصویر دیگری نشان می دهد که هواپیمای بدون مسافر به زمین برخورد کرده و باعث انفجاری مهیب می شود.

مکان‌هایی در اوکراین گفتند که کیف چهار بار در اوایل صبح مورد حمله قرار گرفت. آنها گفتند که این حمله در ساعت 9 صبح به وقت محلی آغاز شد و به یک ساختمان مسکونی آسیب رساند و ایستگاه اصلی قطار را هدف قرار داد.

مقامات اوکراینی مدعی شدند کی یف هدف پهپادهای شهید-136 ارسال شده از ایران به روسیه قرار گرفته است.

ولودیمیر زلینسکی، رئیس جمهور اوکراین، گفت که این کمپین ها اوکراین را نابود نخواهد کرد. دشمن تمام شب و صبح مردم غیرنظامی را به وحشت می اندازد.

وی افزود: موشک های کامیکازه و پهپادها به تمام اوکراین حمله می کنند. دشمن می تواند به شهرهای ما حمله کند، اما نمی تواند ما را شکست دهد. تنها مجازات عادلانه و محکومیت نسل های آینده در انتظار مهاجمان است. پیروزی ما از آن است.

این انفجارها در همان منطقه مرکزی کیف رخ داد که یک هفته پیش موشک به کودکانی که روی زمین بازی می کردند و تقاطع نزدیک ساختمان های اصلی دانشگاه ملی اصابت کرد.

کلیچکو گفت که چندین ساختمان مسکونی و سازه های مرتبط با تامین کننده انرژی اوکراین آسیب دیده اند.

آندری یرماک، رئیس دفتر رئیس جمهور اوکراین در شبکه های اجتماعی گفت: پایتخت مورد حمله بمب گذاران انتحاری قرار گرفت. روس ها فکر می کنند که این به آنها کمک می کند، اما این نشانه بی صبری آنها است. ما در اسرع وقت به سیستم های دفاع هوایی بیشتری نیاز داریم. سلاح های بیشتر برای دفاع از آسمان و نابود کردن دشمن.

از سوی دیگر، نیروهای مسلح اوکراین اعلام کردند که 15 پهپاد کامیکازه و 3 موشک کروز را در عملیات در مناطق اودسا و میکولایف منهدم کردند.

وزارت امور خارجه اوکراین اعلام کرد که ارسال سلاح به روسیه برای جنگ با اوکراین اقدامی غیردوستانه است که ضربه جدی به روابط اوکراین و ایران وارد می‌کند. از سوی دیگر ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران مبنایی برای اطلاع از اخبار مربوط به تحویل پهپاد به روسیه برای استفاده در جنگ با اوکراین ندارد و نمی‌داند. آن را تایید کند.”

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم