ساچین تندولکار برای بازگشت به زمین کریکت، کاپیتان این تیم در مسابقات | اخبار کریکت

سازمان دهندگان روز پنجشنبه (1 سپتامبر) اعلام کردند، ساچین تندولکار، بزرگ کریکت هندی، قهرمان مدافعان قهرمانی India Legends در دومین دوره سری جهانی ایمنی جاده (RSWS) را هدایت خواهد کرد. این مسابقات 22 روزه که از 10 سپتامبر آغاز می شود در مکان های مختلف برگزار می شود.

افتتاحیه مسابقات در کانپور برگزار می شود در حالی که رایپور میزبان دو نیمه نهایی و فینال است که در تاریخ 1 اکتبر برگزار می شود. بنا به بیانیه رسانه ها، مکان های دیگر عبارتند از Indore و Dehradun. New Zealand Legends واردکنندگان جدید این نسخه هستند و آنها به اسطوره های هند، استرالیا، سریلانکا، هند غربی، آفریقای جنوبی، بنگلادش و انگلیس در طول این رویداد که در درجه اول برای ایجاد آگاهی نسبت به ایمنی جاده در کشور و سراسر جهان برگزار می شود، خواهند پیوست. .

RSWS توسط وزارت حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها و وزارت اطلاعات و فناوری و امور جوانان و ورزش دولت هند پشتیبانی می شود. Tendulkar بیش از 8 سال پیش در 16 نوامبر 2013 از بازی بازنشسته شد.

اسطوره ضربه زنی هندی 15921 دوش در 200 مسابقه تست و 18426 دوش در 463 ODI با مجموع 100 قرن بین المللی به دست آورد.

انوراگ تاکور، وزیر ورزش، گفت: “من مطمئن هستم که سری جهانی ایمنی جاده ها باعث تغییرات اجتماعی خواهد شد و به عنوان یک پلت فرم ایده آل برای تأثیرگذاری بر طرز فکر مردم نسبت به رفتارشان در جاده ها و ایمنی جاده ها عمل می کند.”

هدف RSWS ایجاد تغییرات اجتماعی در کشور و تغییر دیدگاه مردم نسبت به ایمنی جاده است. از آنجایی که کریکت پرطرفدارترین ورزش در کشور است و بسیاری از بازیکنان کریکت به عنوان بت به آنها نگاه می کنند، لیگ به عنوان یک پلت فرم ایده آل برای تأثیرگذاری و تغییر ذهنیت مردم نسبت به رفتارشان در جاده ها عمل خواهد کرد.

نیتین گادکاری، وزیر حمل‌ونقل جاده‌ای و بزرگراه‌ها گفت: «مجموعه جهانی ایمنی جاده یک ابتکار بسیار خوب برای ایجاد آگاهی نسبت به ایمنی جاده‌ها از طریق کریکت است. ما می‌خواهیم هر فردی در این کشور آگاه باشد و از همه قوانین و مقرراتی در جاده‌ها تبعیت کند و برای اینکه این اتفاق بیفتد، باید در بین مردم آگاهی ایجاد کنیم، من قویاً معتقدم که این سریال می‌تواند انجام دهد و به هدف برسد. نجات جان مردم در جاده های هند.”

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances