راجا کوماری رپ ساحل غربی را به هند می آورد

نام: راجا کوماری

همچنین: 36

زادگاه: کلرمونت، کالیفرنیا

اکنون زندگی می کند: در یک آپارتمان سه خوابه در بخش جوهو بمبئی، هند.

ادعای به شهرت: خانم. کوماری یک ترانه سرا، خواننده و خواننده رپ است که آثارش هم موسیقی غربی و هم موسیقی هندی را در بر می گیرد که بازتابی از هویت دوگانه او به عنوان یک آمریکایی جنوب آسیایی است. او اشعار انگلیسی و هندی و ریف‌های کلاسیک هندی را با ضرب آهنگ‌های رپ ترکیب می‌کند. سال گذشته، او تک آهنگ خود، “NRI” (مخفف هند غیرمقیم) را در مراسم تحلیف رئیس جمهور بایدن با آسیایی-آمریکایی اجرا کرد. نمونه غزل: «سر نقطه سمبوسه خوردن. برای برچسب خیلی قهوه ای است. برای امضای مشترک بسیار ممتاز است.»

شکست بزرگ: خانم. کوماری در 6 سالگی شروع به رقصیدن و آواز خواندن کرد و در 10 سالگی در حال اجرای فرم های رقص سنتی هندی در سراسر هند بود. او در اوایل 20 سالگی شروع به نوشتن و ضبط آهنگ های خود کرد و در نهایت با پالس، تهیه کننده و ناشر موسیقی در لس آنجلس قرارداد امضا کرد، جایی که برای گوئن استفانی، Fall Out Boy و ایگی آزالیا آهنگ نوشت. کار او با خانم آزالیا در فیلم Bounce (ویدئو در هند فیلمبرداری شده است) جرقه ای برای خانم بود. کوماری تا خودش به استودیو برگردد. او گفت: “این مرا بیدار کرد.” «مثلاً من می‌خواستم که مردم می‌خواهند صدای من را اضافه کنند، اما نمی‌خواهند یک زن آسیای جنوبی این کار را انجام دهد؟ چرا من آن جهش را انجام نمی دهم؟

آخرین پروژه: در ماه مه، خانم کوماری آخرین تک آهنگ خود را منتشر کرد – “ساخت هند” – که یک آهنگ پاپ هندی دهه 90 را ریمیکس می کرد و بازیگر برجسته بالیوود، مادوری دیکسیت ننه، را به نمایش می گذاشت. تک آهنگ 2020 که خانم. کار کوماری در سری جدید دیزنی + «خانم. مارول.»

اعتبار…سوابق مادرخوانده/راجا کوماری; طراحی آلبوم توسط Kirti Narain

مورد بعدی: پس از سال ها کار با لیبل های غربی، خانم. کوماری Godmother Records را راه‌اندازی کرده است و «ساخت هند» اولین تک‌آهنگی است که تحت آن لیبل تولید شد. او گفت: “من به خودم مدیونم که اکنون روی پای خود بایستم.” هدف او همچنین استفاده از این برچسب برای کشف و ثبت استعدادهای جدید در هند است. او گفت: “من این آرزو را دارم که دختری را در هند کشف کنم و او برنده جایزه گرمی شود.” “این معنی زیادی خواهد داشت.”

آشکار شدن: خانم. کوماری، که نام اصلی او سوتا یلاپراگادا رائو است، نام هنری خود را در سن 14 سالگی خلق کرد تا نسخه ای بی باک از خود را ارائه دهد و هویت بصری را پیرامون الهه های زن هندو بسازد. او گفت: “این شخصیتی است که من به آن نیاز داشتم.” «من در اتاقم به این مفهوم فکر کردم و آن را به واقعیت تبدیل کردم تا جایی که روی یک بیلبورد در میدان تایمز بودم. من چیزی قوی تر از این نمی شناسم.”

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances