دیزل ژنراتور قیمت خرید انواع دیزل ژنراتور برق مشخصات فنی گازوئیلی

گازهای سوختِ محترق شده، به دلیل انبساطی که دارند، فرار می‌کنند و با حرکت پیستون به بالا، گازهای باقی‌مانده از طریق دریچه اگزوز به بیرون رانده می‌شوند. با پایان یافتن این مرحله، شیرهای تخلیه بسته شده و چرخه کامل می‌شود. با باز شدن شیر ورودی، پیستون از مرکز جابه‌جا شده و هوار به سیلندر کشیده می‌شود. وقتی هوا به اندازه کافی با فشار وارد شد، شیر مکش در انتهای این مرحله بسته می‌شود.

دیزل ژنراتور

اصلی ترین وظیفه دستگاه دیزل ژنراتور این است که سوخت های فسیلی را به انرژی برق تبدیل کند. بخشی از دستگاه که انجام عملیات رساندن سوخت را به قسمت های مختلف دیزل ژنراتور بر عهده دارد متشکل از مخزن و سیستم پیشرفته لوله کشی است. این مخزن ها دارای یک صافی بنزین هستند که موجب عدم ورود آلودگی و ذرات معلق هوا به داخل می گردند. مجموعه «آبیاران پویان آذر» یکی از بزرگترین تامین کنندگان عمده تجهیزات صنعتی در داخل کشور است که عرضه با کیفیت‌ترین محصولات از معتبرترین برندهای شناخته شده بین‌المللی را در طول 50 سال فعالیت تجاری خود برعهده داشته است.

هر ویژگی اضافه در دیزل ژنراتور افزایش قیمت محصول را هم به دنبال خود دارد. موتور پرکینز انگلیسی قیمت دیزل ژنراتور خانگی لیست قیمت ژنراتور و …

تمیز نگهداشتن ژنراتور مانند جلوگیری از هر نوع نشتی یا خرابی الزامی است.

یا به کار انداختن این پمپ، جریان سوخت از طرف مکشی یا ورودی فیلتر کشیده شده و به داخل فیلتر و مدارسوخت رسانی پمپ می‌شود که باعث خالی کردن هوا یا هوا گیری سریع فیلتر سایر قسمت‌ها می‌گردد.

در اصل، دو وسیله جداگانه برای تولید انرژی باهم کار می کنند که حرکت را به انرژی الکتریکی با استفاده از الکترومگنت ها تبدیل می کنند. مول اضطراری در حالت قطع برق شهری به صورت خودکار اقدام به تامین برق مشترکین می کند. یک مدل از ژنراتور بصورت استندبای ژنراتور ممکن است لازم باشد تا فقط چند ساعت در ماه عمل کند اما مدل‌های دیگری از ژنراتورهای پرایم هستند که باید بصورت پیوسته عمل کنند. زمانی که یک ژنراتور جایگزین راه می‌افتد، امکان دارد با شرایطی بخصوص عمل کند مانند ۱۰٪ بار اضافه که در طی زمان فعالیت می‌تواند منظور شود.

ژنراتورهایی
که در حالت آماده به کار کار می کنند اغلب دارای رتبه بندی ESP هستند، اما می توان از سایر رتبه بندی های ISO ژنراتور نیز استفاده کرد. باید توجه داشت که موتور های کامینز ساخت کارخانه های چین و یا هند از نظر قیمتی نسبت به موتورهای دیزل تولیدات کارخانه انگلستان در رده قیمتی بسیار پایین تری قرار دارند. همچنین توجه داشته باشید برخی از رده های دیزل کامینز فقط در کشورهای هند و چین تولید می گردند.

لطفا توجه داشته باشید با توجه به این‌که شرایط اجاره به نسبت شیفت کاری و خدمات پس از فروش و … کاملا متغیر می‌باشد. به عبارتی این مجموعه از طریق احتراق سوخت دیزل که سوختی مایع است و
با تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی جهت تولید برق در مقیاس های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول دیزل ژنراتور ها را بر اساس معیارهای متفاوتی دسته بندی می نمایند. یکی از معیار های مهم در دسته بندی دیزل های ژنراتوری بر اساس نوع موتور موجود در این وسایل کاربردی می باشد.

دیزل ژنراتور کوپله فابریک کامینز پاور مدل C2500d5

به دلیل نبود شمع یا کاربراتور در این نوع از ژنراتورها ، ساخت و طراحی ساده تری نسبت به سایر ژنراتورها دارند. در حالتی که برق شهری قطع شود، یخچال ها هم کار نمی کنند و به دنبال آن داروها خراب می شوند باید دور ریخته شوند.

از سوی دیگر به دلیل آن که در برابر خوردگی، ضربه، فشار کاری، ساییدگی و … دیزل ژنراتور بادوین (Baudouin) که با نام های مختلف دربازار شناخته می شود محصولی از کمپانی فرانسوی-چینی (baudouin) می باشد. که عمده فعالیت این شرکت تولید و پشتیبانی انواع موتور های دیزلی و گازسوز می باشد و فعالیت خود را از سال (1918) در فرانسه شروع کرده است و بیش از یک قرن سابقه درخشان در این حوزه دارد.

  • ژنراتور های شرکت آکسا دارای موتورهای کامینز، پرکینز، میتسوبیشی، ولوو پنتا، هیوندا دوسان می‌باشد.
  • سوختی که برای دیزل ژنراتور استفاده می‌شود سوختی که در آزمایش‌ها تست شده‌است.
  • مثال اگر شما از یک دیزل ژنراتور 100 کاوا استفاده می کنید، که به طور متوسط 80 کاوا بار مصرفی روی آن است، متوسط مصرف سوخت در هر ساعت ١٠ لیتر خواهد بود.
  • سلام جناب وظیفه شناس عزیز، در صورت استفاده از سیستم اطفاء حریق آبی به بوستر پمپ آتش نشانی نیاز می باشد.
  • هر زمان که متوجه شدید ژنراتور شما به اندازه کافی کار نمی کند باید تعمیر و نگهداری را اغاز کنید.

همچنین با ارائه بازده انرژی بیشتر، می‌توانند به سرعت نیاز شما به برق را تأمین کنند. بنابراین، اگر به دنبال خرید ژنراتور دیزلی هستید، جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. بدین ترتیب به راحتی از بین بهترین گزینه‌های موجود، نیاز خود را برطرف کنید.

تمیز کننده هوا باید بعد از هر ۵۰۰ ساعت کارکرد موتور با یک عنصر فیلتر ساخته شده از مقوا یا همچنین با استفاده از سیگنال مسدود کننده سرویس گردد. سرویس پاک کننده هوا شامل پاکسازی اجزای اصلی فیلتر است که گرد و غبار وارد شده به پاک کننده هوا را نگه می دارد. حالت گرفتگی فیلتر، کنترلی برای آسیب به قسمت های اصلی فیلتر می باشد در چنین شرایطی لازم است که فیلتر کنترل را پاکسازی شود.

به علاوه، در صورتی که به هر گونه پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیاز داشتید، تیم پشتیبانی ما همواره در دسترس شماست و پاسخگوی هر گونه سؤال یا مشکلی که در این خصوص دارید، خواهد بود. در این صفحه اطلاعات کاملی درمورد  انواع دیزل ژنراتور و لیست کامل محصولات به همراه قیمت ژنراتور گازوئیلی قرار دارد.

صرفه‌جویی در سوخت

سلام جناب پزشکی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب بابازاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

دیزل ژنراتور

کشور ایتالیا یکی از پیشگامان معتبر در عرصه تولید دستگاه های دیزل ژنراتور محسوب می شود. یکی از معروف ترین کارخانه های تولید این محصول در کشور ایتالیا برند ایویکو است که محصولات خود را برای استفاده در کارخانجات و صنایع روانه بازار نموده است. این تابلوها معمولاً در فاصله کمی از تابلو برق اصلی قرار داده می ‌شوند تا بتوانند کارایی دقیق و سریع تری داشته باشند.

موتور دیزل ژنراتورها سوخت را دریافت کرده و می‌تواند با تولید احتراق یک نیروی مکانیکی ایجاد کند. این نیروی مکانیکی به‌وسیله ساختار ویژه‌ای که در ژنراتور قرار دارد به جریان الکتریکی تبدیل شده و این جریان الکتریکی به‌عنوان خروجی دریافت می‌شود.

در برخی موتور های جدید، از فیلتر های سوخت مجهز به پمپ مقدماتی دستی در روی آنها استفاده شده است.

یکی از اشکالات عمده دیزل ژنراتورها تولید دی اکسید کربن، اکسید نیتروژن، ذرات معلق و سایر اگزوزهای خطرناک است که در جو آزاد می شوند. کسانی که نگران پایداری محیط زیست هستند ممکن است دریابند که یک ژنراتور تولید گاز طبیعی گزینه بهتری است زیرا سوخت پاک کننده ای است.

اگرچه  موتور احتراق داخلی انواع زیادی  دارد ، اما بیشترین استفاده برای سیستم های ژنراتور آماده به کار ، موتور 4 زمانه است. به دلیل چهار مرحله مشخصی که در احتراق رخ می دهد ، به آن 4 زمانه گفته می شود. چرخه این مراحل شامل مصرف مخلوط هوا / سوخت ، فشرده سازی آن مخلوط ، احتراق یا انفجار و اگزوز.

همچنین در بسیاری از نقاط جهان برای برق رسانی از نیروگاه های دیزلی استفاده می شود.

بهترین پیشنهاد ما برای جلوگیری از بروز مشکلات فوق بازدید از توانمندی های تولیدی آن مجموعه می باشد. سازندگان مطرح دیزل ژنراتور پکیج های خود را به صورت روتین و با یک مشخصات ثابت تولید می نمایند. در این حالت هرگونه اصلاح و تغییر به صورت کاملاً سفارشی مطرح گردد و در نتیجه با بالا رفتن قیمت ها هرگز مقرون به صرفه نخواهد بود. البته موضوع فوق در شرایطی است که آن سازنده مطرح، حاضر به قبول چنین کاری گردد، که معمولاً این اتفاق رخ نمی دهد.

دیزل ژنراتور بادوین قابل استفاده
برای تامین برق برای برق های مختلف است. بار برای مدت زمان قطع برق یک منبع ابزار قابل
اعتماد، اضافه بار مجاز نیست. در یک توان مشخص دیزل ها برا اساس برند و کارخانه سازنده (تکنولوژی ساخت) آن برند دارای قیمت های مختلفی هستند.

الکترونیک حساس در ماژول کنترل نمی تواند مستقیماً جریان های زیاد حاصل از ترمینال های دینام را کنترل کند. به طور معمول ترانسفورماتورهای جریان ، جریان را برای پایش به محدوده صفر تا ۵ آمپر تبدیل می کنند.

به عنوان مثال نسبت تراکم در این موتورها بسیار بالاست و آلودگی تولیدی در آن ها نیز نسبت به سایرین پایین تر است. دیزل ژنراتورها معمولا در ابعاد مختلف جهت کاربردهای مختلف تولید و عرضه می شوند.

دیزل ژنراتورها که تامین کننده های رایج برق اضطراری هستند مجهز به این موتور می باشند. بسیاری از مراکز مانند بیمارستان ها، سازمان ها، ادارات و… از این دستگاه استفاده می کنند.

دیزل ژنراتور دوسان

این منبع تغذیه می تواند خود موتور الکتریکی یا تعدادی باتری باشد که این میزان ولتاژ را تامین می کند. این قسمت از حیاتی ترین بخش های دیزل ژنراتور است و تمام توان مکانیکی که ژنراتور برای حرکت خود می خواهد را  تامین می نماید. موتور ژنراتورها می‌توانند از ۱ تا ۲۰ کیلوولت آمپر (KVA) برای منازل، فروشگاه‌ها، ادارات کوچک و تا (۲۰۰۰KVA/۲MVA) قابل استفاده برای مجتمع‌های اداری بزرگ و کارخانه‌ها برق تولید کنند. انواع ژنراتورهای تولید شده با توجه به اصول کار و سوختی که استفاده می کنند می توانند از سوخت های مختلفی استفاده کنند.

برای جلوگیری از این اتفاق در حین انجام اقدامات مربوط به تعمیر و نگهداری، مطمئن شوید که صفحه کنترل در حالت خودکار می­‌باشد. این ژنراتورها به عنوان یک منبع برق ایمن و قابل اعتماد شناخته می‌شوند و در مواقعی که تأمین برق استاندارد قطع شده است یا در مکان‌هایی که به شبکه برق متصل نیستند، بسیار مفید هستند. یکی دیگر از مزایای دیزل ژنراتورها این است که آن‌ها در شرایط سخت و آب و هوایی نیز عملکرد قابل اعتمادی دارند. آن‌ها می‌توانند در دماهای بسیار بالا یا بسیار پایین، در مکان‌های خشن و در شرایط آب و هوایی نامساعد به خوبی کار کنند.

صفحه کنترل ژنراتور مجموعه ای از اجزای سازنده خواهد بود، در کنار هم باید موتور دیزل و دینام AC را هنگام کار کنترل کرده و اطمینان حاصل کنند که تنظیمات در پارامترهای از پیش تعیین شده باقی می ماند. از صفحه کنترل برای راه اندازی و توقف مولد برق ، خواندن کدهای مشکل تشخیصی در موتورهای سازگار و نمایش پارامترها برای کاربر استفاده می شود.

نگهداری زمانبندی شده و دلسوزانه برای دستیابی به میزان موفقیت مورد نظر برای راه اندازی سیستم استارت ژنراتور  مهم است. اکثر سیستم های ژنراتور مانند موتور خودرو ازباتری برای استارت موتور  استفاده می کنند.

موتور دیزلی یکی از مهمترین بخش های دیزل ژنراتور و منبع انرژی مکانیکی ورودی می باشد. به طوریکه احتراق سوخت در سوپاپ های موتور باعث حرکت پیستون ها و در نتیجه تولید انرژی مکانیکی می شود که این انرژی مکانیکی تولید شده از طریق میل لنگ به ژنراتور منتقل می شود.

موتور های دیزلی نیز مانند خودرو ها بر اساس ساعت کار محاسبه می شوند و شما می توانید میزان استهلاک آن ها را بررسی کنید. به طور کلی شرایط نگهداری دیزل ژنراتور های اضطراری بهتر از دیزل های دائمی و پرایم است و از میزان استهلاک کمتری برخوردار هستند. دیزل ژنراتورها به علت موتورهای دیزلی که از جنس قدرتمند و با کارایی بالا هستند، قدرت تولید برق بالا را دارا می‌باشند.

دیزل ژنراتور

رفتن به اینجا تنها یک نمونه از چندین ژنراتور عرضه شده به بازار است. این محصول به دلیل مزایایی که برای صنایع مختلف دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از همین رو زمانی که در حال جستجو برای خرید ژنراتور برق هستید، تعداد زیادی گزینه با عنوان دیزل ژنراتور به شما پیشنهاد می شود .

دیزل ژنراتورها با توجه با برند، رنج توان یا کاربرد آن می توانند شکل و ظاهری متفاوتی داشته باشند اما به طور پیش فرض از یک پیکربندی واحد تشکیل شده اند که اصلی ترین بخش های آن موتور و ژنراتور آن می باشند.

با این حال، در نظر داشته باشید که هزینه‌های نگهداری، تعمیر و سوخت این ژنراتورها نیز باید در نظر گرفته شود.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان هنگام خرید ژنراتور برق دیزلی و آگاهی از قیمت ژنراتور برق دیزلی با ما تماس بگیرید. آبادیزل آماده اعزام کارشناس جهت مشاوره قبل از خرید و فروش دیزل ژنراتور نو برای شرکت‌ها و صنایع است.

دیزل ژنراتور ها در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرند که به شبکه برق متصل نیستند، همچنین برای کاربردهای پیچیده تر مانند ژنراتور ثانویه جهت تامین برق بار اضافی شبکه  و ارسال برق به شبکه برق رسانی استفاده می شوند.

در دیزل ژنراتور ها خنک کردن اجزای ولتاژ بسیار مهم است زیرا داغ شدن زیاد و طولانی مدت آن باعث خراب شدن قطعات می شود که این به عملکرد کار ضربه می زند. موتور های دیزلی برای راه اندازی و تولید توان ، نیاز به توان الکتریکی دارند.

در طی عملکرد نرمال در هم‌زمان سازی با شبکه نیروگاهی برق با پنج درصد افت سرعت کنترل اداره شده‌اند. این به این معنی است که تمام سرعت بار ۱۰۰٪ است و هیچ سرعت باری ۱۰۵٪ نیست و این نیازمند عملکرد پایدار شبکه است بدون جستجو و فقدان نیروگاه‌های برق. تنظیمات خروجی توان با افزایش کم خیز منحنی به وسیلهٔ افزایش فشار فنر بر روی یک گاورنر سانتریفیوژ ایجاد شده‌است.

دیزل ژنراتورها قادر به تحمل و تأمین بارهای ناگهانی هستند و از این طریق پایداری سیستم برق را حفظ می‌کنند. کنترل پنل دیزل ژنراتور شامل ابزارهای کنترل و مدیریت دیزل ژنراتور می باشد که اپراتور می تواند از طریق این قسمت کارکرد بخش های مختلف دیزل ژنراتور را مدیریت کند و بر ولتاژ خروجی دیزل ژنراتور نظارت داشته باشد. آرمیچر اکنون ولتاژ AC بزرگتری را در سیم پیچ‌های استاتور القا می‌کند که اکنون ژنراتور به عنوان ولتاژ AC خروجی بزرگ‌تر تولید می‌کند. این چرخه تا زمانی ادامه می‌یابد که ژنراتور شروع به تولید ولتاژ خروجی معادل ظرفیت عملیاتی کامل خود کند.

رادیاتور وظیفه سرد کردن موتور در هنگام کار را دارد و به وسیله ی فن موجود در روی موتور خنک می شود. سلام وقت بخیر، میخواستم در مورد دیزل برق چند تا سوالی بکنم از خدمتتون.

آن‌ها می‌توانند به طور خودکار و بدون نیاز به مداخله انسانی به کار خود ادامه دهند.

در برخی از کشورها که نرخ مالیات بر سوخت دیزل نسبت به بنزین ارزان‌تر است، وسایل نقلیه دیزلی بسیار محبوب‌تر هستند. ژنراتورهای گازوئیلی توان بازدهی از ۵۰ تا ۹۰ درصد توان کلی خود را دارند، ولی در حالت کلی هیچ دستگاهی کشش بار بیش از حد را ندارد زیرا باعث فرسودگی آن می‌شود. ساعت کار سرویس کلی و اساسی یک ژنراتور گازوئیلی چنان‌چه در بهترین حالت استاندارد از آن استفاده شود حدود ۵۰۰۰۰ ساعت بیان شده است، ولی باید دانست که همه اینها تقریبی بوده و ساعت مشخصی برای آن معین نشده است.

این نوع از ژنراتور گازوئیلی در بیشتر مواقع آماده است و هر زمانی می‌توانید از آن استفاده کرده و انرژی تولید کنید. ولی همانطور که از نامش پیداست مختص زمان‌های اضطراری بوده و می‌توانید از آن در مراکزی همانند کارخانجات، بیمارستان‌ها و…

همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب میرشاهی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما در ارتباط خواهند بود. این پمپ به عنوان یک پمپ مکمل و کمکی پمپ اولیه بر روی فیلتر قرار می گیرد.

سلام جناب آزاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب ایجی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب ابراهیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

به طور مثال یک موتور چهار سیلندر در ۱۰ ساعت کاری حدود ۳۲۸۰ کیلوگرم هوا مصرف می‌کند که وجود فیلترها و تصفیه کننده‌های هوا را تصدیق می‌کند.

یعنی پشتیبانی این ژنراتور برای برنامه پرایم 500 ساعت و برای برنامه‌های آماده به کار و 250 ساعت یعنی به مدت 2 سال را ضمانت می‌کند.

هرچه حجم موتور دیزل ژنراتور بیشتر باشد، صدای تولید شده توسط آن هم بیشتر است. قیمت دیزل ژنراتور های کانوپی دار تفاوت تقریبا زیادی با انواع بدون کانوپی دارد. باید موقعیت و مکان استفاده از دیزل ژنراتور را بسنجیم و در صورت نیاز از دیزل ژنراتور های کانوپی دار استفاده کنیم. سلام
مجموعه آبادیزل تمام محصولاتش به صورت آکبند میباشد، و در برند های ولوو ، کامینز، پرکینز، موتورسازان، تلک، استریم،بادوین و….

بیش از توان مورد نیاز باشد سبب می‌شود تا واحد دیزل زیر بار باشد یا در بسیاری از موارد زمانی که ست می‌خواهد شروع بکار کند، بار بعنوان آزمایش و بصورت زائده خارج می‌شود. کاربردهای نوعی – جایی که ژنراتور تنها مرجع توان باشد برای ارتباط راه دور با معادن، سایت‌های ساختمانی، زمین برگزاری نمایشگاه و فستیوال و غیره هست. کمپانی کامینز (CUMMINS) که در سال ۱۹۱۹ توسط کلسی کامینز تاسیس شده است، یک شرکت امریکایی می باشد و در زمینه تولید موتورهای درون‌سوز و فناوری‌های مرتبط با آن فعالیت می‌نماید. هزینه های کلی و راحتی نصب سیستم تولید نیرو بستگی مستقیم به چارچوب قرار گیری و مکان فیزیکی تمام اجزای سیستم اعم از ژنراتو، مخازن سوخت، داکت های تهویه و دود کش ها و … دارد.

دیزل ژنراتور

این دستگاه جهت تامین جریان الکتریکی است، که در هنگام قطع برق و جلوگیری از انقطاع از فعالیت‌های روزانه یا اخلال در فعالیت‌های کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این سیگنال‌ها توسط یک سری ابزار الکتریکی از تمام دستگاه جمع آوری می‌شوند و در پردازشگر مرکزی مورد محاسبه و کنترل قرار می‌گیرند.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان