بازیگران زن فرانسوی در همبستگی با زنان ایرانی موهای خود را کوتاه کردند

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور: اصلاح شده:

یک هفته پس از آن که اصغر فرهادی، فیلمساز ایرانی از هنرمندان خواست تا از معترضان در ایران حمایت کنند، ژولیت بینوش، بازیگر فرانسوی ویدئویی از خودش و بیش از 50 بازیگر فرانسوی دیگر منتشر کرد که به نشانه همبستگی، موهای خود را کوتاه می‌کنند. لیزا نسلسون، منتقد سینما به ما یادآوری می‌کند که تهیه‌کنندگان و توزیع‌کنندگان فرانسوی ده‌ها سال است که روی فیلم‌سازان ایرانی سرمایه‌گذاری می‌کنند، مانند مرجان ساتراپی، گرافیست‌نویس فرانسوی-ایرانی، که فیلم زندگی‌نامه‌ای «پرسپولیس» در فرانسه ساخته شده است.

در کنار «پادشاه زن» می‌چرخیم، که داستان Agojie را روایت می‌کند، گروهی کاملاً زن از جنگجویان که برای محافظت از پادشاهی داهومی در قرن نوزدهم در بنین کنونی تشکیل شده‌اند.

لیزا همچنین درباره آخرین فیلم برادران تحسین شده داردن، درباره دو پناهجوی جوان در بلژیک به ما می گوید. ما همچنین نگاهی اجمالی به “فرزند ششم” لئوپولد لگراند داریم که درباره معامله غیرقانونی بین یک زوج بدون فرزند و زوجی با یک فرزند بیش از حد است.

به علاوه، در پنجمین سالگرد افشاگری‌هایی که جنبش #MeToo را راه‌اندازی کرد، به یک فیلم آینده نگاه می‌کنیم که بر اساس تحقیقات درباره اتهامات علیه تهیه‌کننده هاروی واینستین است.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما