استیون گلاکسترن، که برای کمک به وام مسکن تلاش کرد، در ۷۱ سالگی درگذشت

استیون گلاکسترن، یک مدیر مالی گسترده و گاهی کارآفرین ورزشی که برنامه‌اش برای کمک به صاحبان خانه‌های در حال مبارزه پس از رکود بزرگ، توسط صنعت بانکداری و املاک خنثی شد، در ۲۹ می در خانه‌اش در سانتافه درگذشت. NM او 71 سال داشت.

همسر او، جودی (اوکانر) گلاکسترن، گفت که علت آن گلیوبلاستوما، یک سرطان تهاجمی مغز است.

در سال 2011، آقای گلاکسترن شروع به نزدیک شدن به شهرداری‌های سراسر ایالات متحده کرد تا پیشنهادی برای کمک به صاحب‌خانه‌هایی ارائه دهد که در طول رکود شدید اقتصادی، وام‌های مسکن خود را زیر آب می‌دیدند – یعنی بیشتر از ارزش خانه‌هایشان بدهکار بودند.

او در سال 2012 به جو نوسرا، ستون نویس نیویورک تایمز گفت: «این یک شوخی در مورد اقتصاد آمریکاست. وقتی مردم زیر آب هستند، رفتارشان تغییر می کند. آنها خرج نمی کنند.» وی افزود: آیا واقعاً جواب این است که اجازه بدهیم آنها را توقیف کنند؟ یا منتظر افزایش قیمت مسکن باشیم؟

آقای. گلاکسترن پیشنهاد کرد که اصل بدهی صاحبان خانه را با شریک کردن دولت های محلی با صندوق های سرمایه گذاری که او شناسایی کرده بود، کاهش دهد، سپس از دامنه برجسته برای محکوم کردن و خرید وام مسکن محلی زیر آب که در اوراق بهادار پیچیده ای که به سرمایه گذاران فروخته شده بود، به ارزش بازار منصفانه استفاده کرد. . سپس دولت ها از برنامه های فدرال و ایالتی برای ترتیب دادن وام های مسکن مقرون به صرفه استفاده خواهند کرد.

جان ولاوپلاس، که در آن زمان مدیر استراتژی شرکت مشاوره Mortgage Resolution Partners بود، در ایمیلی گفت که آقای. گلاکسترن در تمام مراحل کسب و کار شرکت داشته است، اما «بیشتر از او به عنوان چهره عمومی او یاد می شود – یک مدافع متعهد، خستگی ناپذیر و مشتاق برای صاحبان خانه و جوامع آنها».

آقای. گلوکسترن در شهرهایی مانند سالیناس و ریچموند، کالیفرنیا پیشرفت هایی داشت و مورد توجه برخی از مقامات دولتی از جمله گاوین نیوسام قرار گرفت که در آن زمان معاون فرماندار کالیفرنیا بود و اکنون فرماندار است. اما او با مخالفت شدید بانکداری و منافع املاک و در نهایت دولت فدرال مواجه شد.

گروه های مالی و املاک تهدید به شکایت کردند. انجمن صنعت اوراق بهادار و بازارهای مالی، یک گروه تجاری، اصرار داشت که “طرح های پیشنهادی اخیر در مورد استفاده از دامنه برجسته برای توقیف وام های رهنی به دلایل متعدد خلاف قانون اساسی است و قوانین فدرال و ایالتی را نقض می کند.”

در آگوست 2013، آژانس مالی مسکن فدرال متعهد شد که وام‌های رهنی غول‌های مالی وام مسکن فردی مک و فانی مای را در مناطقی که از دامنه برجسته برای تصرف وام مسکن زیر آب استفاده می‌کردند، قطع کند. مدیر اجرایی Fannie Mae، تیموتی جی. مایوپولوس، به لس آنجلس تایمز گفت که استفاده از دامنه برجسته “این پتانسیل را دارد که سرمایه گذاران در اوراق بهادار وام مسکن را متزلزل کند.”

تا پایان سال 2014، آقای. نقشه گلاکسترن مرده بود. بخشی از لایحه مخارج 1.1 تریلیون دلاری که توسط سنای ایالات متحده تصویب شد، شامل مقرراتی بود که اداره مسکن فدرال، وزارت مسکن و شهرسازی، و جینی مای (انجمن ملی وام مسکن دولتی) را از تامین مالی مجدد یا جایگزینی هرگونه وام مسکن منع می کرد. از طریق دامنه برجسته تصرف شده است.

جودی گلاکسترن در یک مصاحبه تلفنی گفت: «او می‌دانست که وارد کردن آن ممکن است غیرممکن باشد. “او ناامید بود، اما اجازه نداد هیچ علف رشد کند. او به سراغ مورد بعدی رفت.

آقای. سرمایه‌گذاری‌های بعدی گلاکسترن شامل موسس و مالک یک تیم بیسبال جدید مستقل لیگ کوچک، شیکاگو داگز، در سال 2018 و کمک به راه‌اندازی عنصر6 Dynamics، یک تجارت کنفی، در نیومکزیکو، همچنین در سال 2018 بود.

استیون مارک گلاکسترن در 1 می 1951 در نیوهیون، کانن به دنیا آمد. مادرش، نورما (بلاک) گلاکسترن، یک روانشناس بود که در دهه 1980 مدیر موسسه امنیت حداکثری Patuxent در مریلند بود. پدرش، رابرت، یک فیزیکدان هسته ای و رئیس دانشگاه مریلند بود.

دو سال پس از فارغ التحصیلی از کالج Amherst با مدرک لیسانس در روانشناسی و علوم طبیعی در سال 1972، آقای. گلوکسترن در دانشگاه ماساچوست، آمهرست، دکترای تغییر سازمانی گرفت.

در آن سال، او یک برنامه آموزشی جایگزین برای دانش‌آموزان کلاس هفتم و هشتم در دبیرستانی در اسکارسدیل، نیویورک، که در آن ریاضیات و علوم تدریس می‌کرد، تأسیس کرد. او سپس به عنوان مدیر یک مدرسه ابتدایی در تهران خدمت کرد و در سال تحصیلی 1980-1981 مشاور آموزشی و ناظر مدارس در تلوراید، کولو، بود.

با علاقه فزاینده به تجارت، او مدرک MBA را از دانشگاه استنفورد دریافت کرد که منجر به یک شغل پایه بانکداری سرمایه گذاری در Lehman Brothers شد. دو سال بعد، او به عنوان مدیر ارشد مالی Healthco منصوب شد، یک شرکت محصولات دندانپزشکی که Lehman آن را عمومی کرده بود.

ملاقات تصادفی با یکی از مدیران بیمه منجر به استخدام او در سال 1985 به عنوان مدیر کل کسب و کار بیمه اتکایی برکشایر هاتاوی شد، شرکت هلدینگ که توسط میلیاردر وارن بافت اداره می شود.

بیمه اتکایی بیمه ای برای شرکت های بیمه است، راهی برای کمک به بیمه گذاران برای انتقال ریسک بیمه خودروها، خانه ها و مشاغل. آقای. گلاکسترن در سال 2005 به وال استریت ژورنال گفت که او به سختی می‌توانست کلمه «بیمه اتکایی» را بنویسد. اما، او افزود، “در برخی مشاغل، ندانستن چیزی ارزش دارد، زیرا عقل متعارفی وجود ندارد.”

آقای. گلاکسترن و مایکل پالم، دوستی از مدرسه در تهران، شروع به نوشتن سیاست‌های چند ساله کردند که به مشتریان در صورتی که ادعاهای خود را به حداقل برسانند، تخفیف‌هایی ارائه می‌کردند. این یک جایگاه نوآورانه در تجارت بیمه بود که به عنوان بیمه “ریسک محدود” شناخته می شود، و اساس بیمه اتکایی مرکز، شرکتی بود که آنها در سال 1988 در برمودا راه اندازی کردند.

پس از فروش Centre Re، به قول معروف، به بیمه زوریخ در اوایل دهه 1990، آقای. گلوکسترن چندین سال به عنوان مدیر اجرایی شرکت باقی ماند.

در آن دوره، او مسیر خود را به سمت مالکیت ورزش آغاز کرد. در سال 1995، او و ریچارد برک وینیپگ جتس لیگ ملی هاکی را به مبلغ 68 میلیون دلار به دست آوردند، سپس تیم را به فینیکس منتقل کردند، جایی که نام آن به Coyotes تغییر یافت، در زمان فصل 97-1996.

در اوایل سال 1998، آقای گلوکسترن 50 درصد از سود خود را در تیم به آقای گلوکسترن فروخت. برک به منظور خرید جزیره نشینان به مبلغ 195 میلیون دلار با دو شریک، مدیران املاک هاوارد و ادوارد میلشتاین.

غرفه آقای گلوکسترن و میلشتاین تیم را برای مدت طولانی نگه نداشتند. آنها که با اجاره نامه بدی در ناسائو کولیزئوم در لانگ آیلند و ناتوانی در انجام یک معامله مالی با ناسائو کانتی برای ساختن یک عرصه جدید، این تیم را در سال 2000 به قیمت 190 میلیون دلار به چارلز وانگ، رئیس همکاران کامپیوتر و سانجی کومار فروختند. ، رئیس شرکت

اندکی بعد، آقای گلوکسترن Azimuth Trust را راه اندازی کرد، یک شرکت مدیریت دارایی که تا سال 2005 اداره می کرد. از سال 2008 تا 2018، او بنیانگذار چندین شرکت علوم اعصاب بود. در سال 2018، او به راه اندازی و تأمین مالی صندوق اقدام «بازگشت دادگاه» کمک کرد، که از گسترش دیوان عالی دفاع می کند.

علاوه بر همسرش آقای از گلوکسترن مادرش به یادگار مانده است. دخترش، سارا گلاکسترن؛ soo end، JD Gluckstern; یک نوه؛ و خواهرانش، بی جی گرینسپن و امی یابروف.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان